Close

Strona 84 z 90 PierwszyPierwszy ... 34748283848586 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 895
  1. #831

    Domyślnie

    Ktos możne podpowiedzieć co może być przyczyna, mam sobie aparat tzw. małpkę, która ma taka przypadłość ze na wyświetlaczu LCD migoczą fioletowe pionowe paski, i taki sam efekt pojawia się na zdjęciach.
    Padnięty LCD, taśma? Moze nie warto sobie zawracać nim głowy i odrazy kierunek śmietnik?


  2. #832
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcie wyświetlane np na komputerze wygląda tak samo ?

  3. #833

    Domyślnie

    Tak jak napisałem, na wyświetlaczu paski migoczą, zamieszczone zdjęcie to zdjęcie, które wypluł aparat.

  4. #834

  5. #835

    Domyślnie

    Witam jak włączyć sztuczny horyzont w Nikonie P900 ? w menu opcja włączona, ale na wyświetlaczu nic się nie wyświetla, jest jeszcze jakiś magiczny przycisk ?

  6. #836

    Domyślnie Jak ustawic manualny wybor pola ostrosci przy pracy AF-C

    Do tej pory bez problemu robiłam zdjęcia w trybie ciągłym , pola ostrości wybierałam manualnie tak aby było wiadomo, gdzie chcę żeby był ostry plan. Tymczasem, albo coś moje dziecko nacisnęło, albo ja sobie przez przypadek zablokowałam pole w jednym punkcie. Gdy to udało mi się odblokować to wyszedł inny problem bo teraz AF mi w ogóle nie ostrzy i muszę to robić manualnie. Gdy na obiektywie zaznaczam M/A a na body M to muszę ostrzyć obiektywem, a gdy ustawiam na body AF i na obiektywie M/A to aparat sam szuka punktu ostrości. Mam Nikona D7000. Bede wdzieczna jakby ktos cos wiedzial.

  7. #837

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martall Zobacz posta
    Do tej pory bez problemu robiłam zdjęcia w trybie ciągłym , pola ostrości wybierałam manualnie tak aby było wiadomo, gdzie chcę żeby był ostry plan. Tymczasem, albo coś moje dziecko nacisnęło, albo ja sobie przez przypadek zablokowałam pole w jednym punkcie. Gdy to udało mi się odblokować to wyszedł inny problem bo teraz AF mi w ogóle nie ostrzy i muszę to robić manualnie. Gdy na obiektywie zaznaczam M/A a na body M to muszę ostrzyć obiektywem, a gdy ustawiam na body AF i na obiektywie M/A to aparat sam szuka punktu ostrości. Mam Nikona D7000. Bede wdzieczna jakby ktos cos wiedzial.
    Przypuszczam, że masz wybrany automatyczny wybór pola AF.
    Wciśnij przycisk ma wybieraku AF i przełączaj przednim kółkiem tryb wyboru (pewnie teraz pokazuje AUTO na wyświetlaczu)
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

  8. #838
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Filtry polaryzacyjne same w sobie przyciemniają i działają właściwie jak filtr szary pełny plus regulacja polaryzacji, czy ten poziom przyciemniania jest jakoś powiązany z jakością/ceną czy z firmami/modelami, czy są modele które dobrze potrafią działać i jednocześnie nie wiele przyciemniają światło ?

  9. #839

    Domyślnie

    Wiedzialam ze okaze sie ze to jakas *******a. Z calego serca dziekuje!!!!! Wielu rzekomo wytrawnych fotografow z Nikonem w reku nie umialo mi pomoc!

  10. #840

    Domyślnie

    Potrzebuje porady .
    Mam nikona d3300 czyli dx
    Mam do niego kita 18-55 i stałke 50mm lecz kit jak wiadomo jest bardzo ciemny co bardzo ujawnia się w pomieszczeniach , 50mm to znowu trzeba by ściany przesuwać aby zrobić zdj
    I planuję zakup jakiegoś jasnego obiektywu do pomieszczeń a jako że to jest dx to trochę problem bo nie wiem co kupić . Nie chce szaleć z budżetem bo go dużego nie mam .
    Myślałem nad 35mm nikkor ale nie wiem czy też nie będzie za ciasno
    Widziałem też 28mm 1,8 ale to już 3tys nowy i używka 2tys.
    No i ostatni Sigma 30mm F1.4 za 2 tys nowy ona wydaje się najlepszym rozwiązaniem
    Ale proszę was o opinie i jakąś poradę może są jeszcze jakieś inne obiektywy w miarę dobre i tanie

Strona 84 z 90 PierwszyPierwszy ... 34748283848586 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •