Close

Strona 76 z 90 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 895
  1. #751

    Domyślnie

    A Tamron odpada? Czytałam że nie ma takich problemów z BF jak Sigma. Z kolei AF jest wolniejszy/mniej trafny.
    Na oba póki co niestety mnie nie stać: )

  2. #752

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xazesz Zobacz posta
    A Tamron odpada? Czytałam że nie ma takich problemów z BF jak Sigma. Z kolei AF jest wolniejszy/mniej trafny.
    Na oba póki co niestety mnie nie stać: )
    Tamrona nie miałem, ale ponoć jest słabszy nie tylko w zakresie AFu. Kalibracja w serwisie Sigmy jest darmowa i trwa krótko, nie masz się czego obawiać. No i dodajmy, że może być niepotrzebna. Kupuj, nie będziesz żałować

  3. #753

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Tamrona nie miałem, ale ponoć jest słabszy nie tylko w zakresie AFu. Kalibracja w serwisie Sigmy jest darmowa i trwa krótko, nie masz się czego obawiać. No i dodajmy, że może być niepotrzebna. Kupuj, nie będziesz żałować
    Dziękuję ślicznie ?

  4. #754

    Domyślnie

    Dzień dobry!

    Proszę o pomoc-nie mogę znaleźć tego zagadnienia w wyszukiwarce-wylogowuje mnie automatycznie z forum co kilka minut-nawet jak piszę posta. Strasznie irytujące, można to zmienić w ustawieniach? Jak do tej pory nie znalazłem takiej opcji...

  5. #755

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomiberyk Zobacz posta
    Dzień dobry!

    Proszę o pomoc-nie mogę znaleźć tego zagadnienia w wyszukiwarce-wylogowuje mnie automatycznie z forum co kilka minut-nawet jak piszę posta. Strasznie irytujące, można to zmienić w ustawieniach? Jak do tej pory nie znalazłem takiej opcji...
    Zapewne masz ustawione odświeżanie w przeglądarce (co kilka minut). Podczas logowania się tu, zaznacz ptaszkiem >bądź zalogowany cały czas.
    FuFu X100T
    Było D90, D7000, D7100, D610 i wiaderko słoików
    M
    oje tereny https://500px.com/sesio/galleries/gluszyca

  6. #756

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Chciałbym zapytać Was moi drodzy użytkownicy o to jaki potrzeba sprzęt do zrobienia mniej-więcej takich zdjęć jak tutaj:

    http://66.media.tumblr.com/c27409578...546o1_1280.jpg
    http://65.media.tumblr.com/a33c0ca3b...e7vo1_1280.jpg
    http://66.media.tumblr.com/700943cf5...546o1_1280.jpg

    Proszę expertów o pomoc w dobrze odpowiedniego body oraz obiektywów, piękna jakość zdjęć więc pewnie i sprzęt z grubej półki raczej został tutaj zastosowany?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 09-11-2016 o 23:08 Powód: rozmiar zdjęć

  7. #757

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skoku Zobacz posta
    Witam wszystkich.
    Chciałbym zapytać Was moi drodzy użytkownicy o to jaki potrzeba sprzęt do zrobienia mniej-więcej takich zdjęć jak tutaj:

    Proszę expertów o pomoc w dobrze odpowiedniego body oraz obiektywów, piękna jakość zdjęć więc pewnie i sprzęt z grubej półki raczej został tutaj zastosowany?

    Pozdrawiam
    Wszytko masz w exifie 1 i 3 zdjęcia. Zrobił je Canon 5D MK2 i Canon 50 1.8. Ale do takich zdjęć w takich warunkach oświetleniowych wystarczy jakakolwiek lustrzanka lub bezlustro z jasnym szkłem. Dodatkowo trochę umiejętności posługiwania się Photoshopem, w którym te zdjęcia były obrabiane i już masz taki efekt. Nie potrzebujesz tutaj sprzętu z górnej półki.
    Ps. Regulaminowy rozmiar zdjęcia na forum, to 1280 na dłuższym boku, a nie na górnym... Pamiętaj o tym i zmniejsz te zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie

  8. #758

    Domyślnie

    Te zdjęcia są koszmarne, nie wiem co w nich mogło by się podobać, ponakładane jakieś filtry, brak ostrości, nie idź tą drogą.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  9. #759

    Domyślnie

    Wystarczyło koledze grzecznie odpowiedzieć na zadane pytanie, ale wasza kultura i wiedza was zablokowała. Kolega dowiedział się że zdjęcia są koszmarne. Zrobione na sprzęcie z dolnej półki. Powiem szczerze, że mi was szkoda i się za was wstydzę.

  10. #760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Ż Zobacz posta
    Wystarczyło koledze grzecznie odpowiedzieć na zadane pytanie, ale wasza kultura i wiedza was zablokowała. Kolega dowiedział się że zdjęcia są koszmarne. Zrobione na sprzęcie z dolnej półki. Powiem szczerze, że mi was szkoda i się za was wstydzę.
    Ja nie czuję, żebym był nieuprzejmy, do tego Canon 5D to raczej nie jest dolana półka, a warto wspomnieć, że takie akurat zdjęcia można zrobić każdym aparatem z jasnym szkłem... Nie wiem w czym masz problem. Za to Twój wpis jest bardzo merytoryczny...

Strona 76 z 90 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •