Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Dama z ... pieskiem :-)

    Witajcie,
    poddaję pod ocenę inne zdjęcia z panią i pieskiem. Robione były w pełnym słońcu, ale tu udało mi się doświetlić modeli i chyba lepiej wyszło. Proszę o opinie .

    1.


    2.


    3.
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  2. #2

    Domyślnie

    Nie kupuję. Nie podobają mi się zdjęcia. Patrząc na Twoją stopkę mam pytanie: Czym te zdjęcia były robione?

  3. #3

    Domyślnie

    No to znowu pudło...
    Robiłam tym co w stopce: D90 + S 70-200.

    Mam jeszcze takie: http://www.forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=176181
    ale też sie nie podobały, wiec wstawiłam tu inne.

    A mozesz napisać co wg Ciebie jest nie tak??? Bo to dla mnie ważne na przyszłosć.
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  4. #4

    Domyślnie

    Kompozycja, zbyt duża głębia ostrości, cienie na twarzy.

    Podejdź do tego inaczej, pomyśl. Druga seria zdjęć i widzę tą samą scenerię i tą samą porę dnia. Kurcze ze zwierzętami kojarzy mi się trawa, zielone, pies w ruchu. A tutaj masz nudy. Fragment murów, Panią trzymającą psa i jesze te cienie. Jak masz taki sprzęt popróbuj coś na "zielonym" w porze popołudniowej ... . Gwarantuję lepszy efekt. 3mam kciuki.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki! Ale same psyna zielonym już mi się trochę znudziły, bo od kilku lat takie właśnie fotografuję. Chciałam jakoś połączyc psy i ludzi w miejskiej scenerii, bo przecież w miastach też są psy . Tu pies miał być raczej dodatkiem. Ale wiem już że pora i słońce nie takie więc się poprawię wkrótce
    D700 i D90 + kilka fajnych szkieł + dużo chęci do pracy

  6. #6

    Domyślnie

    Pani z pieskami. 3 ładnie wyszła.
    Mnie się podoba.
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie

    Fotografia nr 3 jest jak najbardziej "albumowa" w dobrym znaczeniu tego słowa. Jest elegancko, stylowo - myślę ,że się nie zestarzeje - po latach też ktoś ją doceni. Dwie pozostałe niezbyt udane....

  8. #8

    Domyślnie

    Mi się 3 podoba. Ma w sobie coś, co na chwilę zatrzymuje.

  9. #9

    Domyślnie

    1 byłaby fajna tylko jest trochę za ciasno jak dla mnie również zbyt wybielone zęby rzucają się w oczy.3 faktycznie najlepsza-taka w stylu retro
    Na 2 tło ma się nijak do tej pani z tymi pieskami. Zabierz panią do parku i "nie ustawiaj jej" na tle cegieł. Lepiej już będzie na spacerze z pieskami lub nawet w domu.
    Tak mi się wydaje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •