Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Kraków-Zakrzówek wschód słońca by login_87

    Witam,
    To ja jako drugi Dzisiejsza wyprawa na wschod slonca. Krakow - Zakrzowek.
    1.
    2.
    3.
    4.

    Podziekowania za wypad dla tot1977, sabur i gluzmena

  2. #2

    Domyślnie

    2. fajnie ci wyszła , ładniejsza niż moja ;(
    3 i 4. też fajnie skadrowane i obrobione
    ale 1 ja mam ładniejszą ;> ;P
    Pozdrawiam i do następnego wypadu

  3. #3

    Domyślnie

    tak - tot1977 - 1 ma lepszą
    2- ty masz fajniejszą - ale przyczepię się do lekko uciętej trawki z lewej strony
    3- ciekawe - ale zawsze mnie zastanawia - po co wstawać na wschód słońca jak później robi się zdjęcie czarno białe ... ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szardin Zobacz posta
    3- ciekawe - ale zawsze mnie zastanawia - po co wstawać na wschód słońca jak później robi się zdjęcie czarno białe ... ?
    To juz bylo troche pozniej takze slonce nie dawalo juz zbyt ciekawego efektu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szardin Zobacz posta
    3- ciekawe - ale zawsze mnie zastanawia - po co wstawać na wschód słońca jak później robi się zdjęcie czarno białe ... ?
    Oj tam . Fajnie było. Przepłoszyliśmy parkę gruchającą na parkingu, spotkaliśmy kolejną parę medytującą na skałkach i to się liczy

  6. #6

    Domyślnie

    trawka w tym wątku zdecydowanie bardziej mi się podoba. Jak słusznie Szardin napisał, jedynka lepsza w wątku tot1977, na trójce jakiś taki straszny bałagan, zbyt dużo prawej strony, 4 może w kolorze...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez look Zobacz posta
    , na trójce jakiś taki straszny bałagan, zbyt dużo prawej strony
    tak lepiej??
    5.

  8. #8

    Domyślnie

    lepiej , chociaż ja bym jeszcze ciął prawą stronę troszkę, tak żeby wrócić do formatu 2:3 i zatrzymać się w okolicach tych dwóch krzaczków po prawej stronie, ale jednocześnie żeby nad głównym motywem zostało mniej więcej tyle nieba ile jest teraz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •