Close

Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24323334
Pokaż wyniki od 331 do 335 z 335
  1. #331

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za odpowiedzi! Tak też myślałem, że nie ma co kombinować z puszką.
    Nie zwróciłem wcześniej uwagi na 70-200/4 - to chyba mało popularny obiektyw. Cena fajna - nowy tyle co używany brat 2.8 Poczytam.
    O tych stałkach myśleliśmy już wcześniej. Tylko nie możemy się zdecydować między 35 a 50 (a ostatnio nawet 85). Z jednej strony taki jasny obiektyw przydałby się do focenia w domu (35), z drugiej żona zauważyła, że znacznie lepiej pracuje się jej N70-300 przy portretowaniu na zewnątrz.
    Rozważymy w takim razie zakup którejś ze stałek lub sprzedaż N70-300 i zakup N70-200/4.
    AF jest priorytetem przy zoomie, to psiaki szybko biegają,nie mówiąc o ptakach
    Ostatnio edytowane przez Tinkas ; 25-06-2014 o 09:32

  2. #332

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tinkas Zobacz posta
    O tych stałkach myśleliśmy już wcześniej. Tylko nie możemy się zdecydować między 35 a 50 (a ostatnio nawet 85).
    Z tej trójcy 35-tka jest MZ najbardziej uniwersalna/wszechstronna. Można nią naprawdę wiele tematów obskoczyć bo na body DX-owym jest to standardowa ogniskowa a jak wiadomo standardowa ogniskowa to... większa naturalność. Jeżeli zaś ma być szkło przede wszystkim do portretów i ostre jak 3-listkowa Gillette to tylko 85-tka. I właśnie do takiego duetu na Twoim miejscu bym dążył. Szczególnie to drugie ze szkiełek powoduje, że rogal nie schodzi z gęby...
    Nikon

  3. #333

    Domyślnie

    E tam
    Ja zapinałem N 70-200 kiedys na d40x i dawało rade. Nawet kotleta.
    Jesli Was stać to polecam. Szkło pozamiata wszystko coscie widzieli do tej pory...
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  4. #334

    Domyślnie

    Trochę się tylko obawiamy, że będzie za mało mm do ptaków. Z drugiej strony N70-300 powyżej 200 jest strasznie mydlany.

  5. #335

    Domyślnie

    oj, no wiadomo że za mało, dla niektórych to może nawet i śmieszne, że robię zdjęcia w terenie ptakom 300... :P ale lubię to i nie mam możliwości na lepszy sprzęt teraz, więc potraktujmy to jako wątek poboczny. Dzieki za rady, będziemy kombinować

Strona 34 z 34 PierwszyPierwszy ... 24323334

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •