Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie ŚWIETLIKI w Radomiu

    Jak sami powiedzieli był Ich to 1-wszy koncert w Radomiu podczas 19-o letniej kariery! Dziwne?! Impreza odbyła się w klubie Katakumby. Ponieważ jest to zespół dość statyczny to ciężko było o większy dynamizm na zdjęciach Może pokusicie się o jakieś uwagi? Zapraszam.

    01.


    02.


    03.


    04.


  2. #2

    Domyślnie

    Skoro są statyczni, to warto zapolować na ciaśniejsze kadry: grymasy twarzy, grę światła czy jakieś abstrakcyjne ujęcia. Np. Poza wokalisty z nr 2 nadałaby się do tego, gdybyś był bliżej i z jego lewej.
    N

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Uysy. Zobacz posta
    Skoro są statyczni, to warto zapolować na ciaśniejsze kadry: grymasy twarzy, grę światła czy jakieś abstrakcyjne ujęcia. Np. Poza wokalisty z nr 2 nadałaby się do tego, gdybyś był bliżej i z jego lewej.
    Dzięki za uwagę. Odczytuję to jako zdjęcia poprawne acz trochę monotonne? Sądzę, że masz rację. Mam nieraz awersję do zabierania czegoś więcej niż puszkę z podpiętą stałką. Tu przydałoby się tele, gdzieś indziej szerokie szkło. Zaczynam dochodzić do wniosku aby reportaż był udany trzeba więcej różnorodności...i pracy niestety. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    Odczytuję to jako zdjęcia poprawne acz trochę monotonne?
    Zgadza się. Jako część całości są ok, są poprawne technicznie, jest kolorowo, ale jaj nie urwą

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    Mam nieraz awersję do zabierania czegoś więcej niż puszkę z podpiętą stałką. Tu przydałoby się tele, gdzieś indziej szerokie szkło. Zaczynam dochodzić do wniosku aby reportaż był udany trzeba więcej różnorodności...i pracy niestety. Pozdrawiam.
    Niestety, zazwyczaj trochę trzeba podźwigać. Ja osobiście wolę wziąć więcej niż mniej, żeby nie być zaskoczony, ale z kolei mam wrażenie, że przesadzam w drugą stronę. Różne punkty widzenia w każdym razie na pewno pomagają w pozytywnym odbiorze przekazu.
    N

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •