Close

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 73
  1. #61

    Domyślnie

    100 zł od osoby, czyli 1200 zł za całość? I bez drukowania? Bierz bez zastanowienia, rok temu znajomi płacili 35 zł za 4 obrobione, wydrukowane foty w rozkładówce.
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  2. #62

    Domyślnie

    ja się zastanawiam, jak przy np. 60ciorgu dzieciaków na komunii wyłapać te 12tkę?

    Nauka buziek przed komunią na pamięć?
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    ja się zastanawiam, jak przy np. 60ciorgu dzieciaków na komunii wyłapać te 12tkę?

    Nauka buziek przed komunią na pamięć?
    Ktokolwiek dostanie to zlecenie, nie będzie miał z tym najmniejszego problemu. 12 dzieciaków, to pełna obsada tej komunii



  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    Ktokolwiek dostanie to zlecenie, nie będzie miał z tym najmniejszego problemu. 12 dzieciaków, to pełna obsada tej komunii
    Mam podobnie 10 dzieci i cena 100-120 od osoby (ale ze zdjęciami) ???????????????
    | D600 | T28-75 | N70-300VR | SY14 | N50/1.8 | N85/1.8 | T135/2.8 | Metz 58 AF-1 | Nissin Di 622 | .....
    anikodemski@gmail.com

  5. #65

    Domyślnie

    Ile bierzecie od przyjęcia komunijnego (jeden komunista)? Zdjęcia z przyjęcia, jakiś plenerek i pod kościołem (w kościele nie).



  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez durom Zobacz posta
    Kpina jakaś. Za te pieniądze to nawet palcem w bucie nie chciałoby mi się ruszyć.
    he he, dobre dobre oczywiście masz rację.. Ale najlepszy jest post powyżej:
    ".. 150 za jamnika z sześcioma fotami 15x20 to cena kosmiczna (...) ale fajnie jakby był zdobiony ręcznie ..."
    No nic tylko se w łeb strzelić!... :P Pzdr.
    ... ból można dzielić, szczęście się mnoży... Nadzieja mnie miażdży w dłoniach Bożych ...

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez avlimoney Zobacz posta
    he he, dobre dobre oczywiście masz rację.. Ale najlepszy jest post powyżej:
    ".. 150 za jamnika z sześcioma fotami 15x20 to cena kosmiczna (...) ale fajnie jakby był zdobiony ręcznie ..."
    No nic tylko se w łeb strzelić!... :P Pzdr.
    Wygrywasz zlota lopate lub kilof gorniczy - do wyboru.
    Za odkopanie i odpowiedz na post sprzed 5 lat
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #68

    Domyślnie

    "TANIO, TANIEJ, TANIUTKO" - to całe motto tego chłamu komunijno-ślubnego w PL...
    Pozdrawiam. Piotr
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  9. #69

    Domyślnie

    Zagwozdka wiecznie żywa!
    Biorę kilof. :P
    Pozdro!
    ... ból można dzielić, szczęście się mnoży... Nadzieja mnie miażdży w dłoniach Bożych ...

  10. #70

    Domyślnie

    Pozwolę sobie odkopać i ja ten wątek, bo po co tworzyć nowy

    Prosił mnie brat bym zrobił zdjęcia na komunii jego syna. Fotograf jaki miał im robić foty jednak powiedział, że nie przybędzie
    Powstał przy okazji temat, że dodatkowo komunię mają jeszcze 3 dzieci (czyli łącznie będzie 4) więc może mógłbym zrobić i im. Jakie są trendy cenowe w 2019-2020?

    Uczciwie powiem, że komunii nigdy nie fotografowałem, ale mniej więcej kojarzę jakie foty powinny być itp. Wygląda, że ja byłbym jedynym oficjalnym fotografem, walki z rodzicami, ksiedzem i innymi być nie powinno.
    Wizję mam zrobić zdjęcia przed kościołem (przed wejściem), wiadomo w środku (w czasie ceremonii) no i po (z księdzem, z rodzicami, chrzestnymi, może jakieś solo pod krzaczkiem ).
    Plan jest za długo się nad tym nie męczyć bo jednak wolę być gościem niż jak szalony robić zdjęcia.
    Po tym wszyscy dostaną foty cyfrowe. Ewentualnie miałem wizję w ramach promocji siebie (licząc na jakieś kolejne zlecenia) wywołać z jedno zdjęcie pamiątkowe.

    Myślałem by zawołać za w.w. od reszty po min. 50 zł. Nie chcę jednocześnie wołać za dużo żebym nie miał w obowiązku koło tych ludzi latać i wysłuchiwać, że im się nie podoba, brakuje jakiegoś ujęcia itp.
    Jakieś uwagi, rady?

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •