Close

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 73
  1. #51

    Domyślnie

    w tym roku 3 zdjęcia 13x18 w okazjonalnym jamniku plus płyta ze zdjęciami - 40zł
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  2. #52

    Domyślnie

    odgrzebie kotleta bo i mnie dopadło zapytanie o komunię, tak przy okazji sesji dla dziecka.
    Co na płycie za zdjęcia się znajdują? bo tego nie mogę pojąć?
    rozumiem w druku:
    zdjęcie z rodzicami, zdjęcie z chrzestnymi, zdjęcie grupowe, zdjęcie z sakramentu, zdjęcie z księdzem i obrazkiem - i to chyba wszystko.
    Na płycie zdjęcia luźne - tylko jakie?

  3. #53

    Domyślnie

    sam sobie odpowiedziałes w tym pytaniu.
    ogółne zdjecia po prostu -co tu duzo filozofowac
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    A ja jestem po kolejnej rozmowie ze znajomym. Wnioski jakie po tej rozmowie nam się nasunęły to właściwie sprowadzają się do jednego punktu:
    1 - ludzie w przeważającej większości chcą tani chłam


    haha cenna uwaga Piwo dla Ciebie

  5. #55

    Domyślnie

    cena to bartdzo rozbiezna sprawa w zaleznosci od zlecenia moim zdaniem powinny byc inne.
    liczy sie ilośc dzieci, materiały-ich jakość-wielkość oraz jakość twoich prac.
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  6. #56

    Domyślnie

    Dostałem propozycję zrobienia komunii. Dwunastka dzieci. Rodzice płacą z góry i chcą zdjęcia tylko na płycie. Sto zł od głowy, to dobra cena?



  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dem Zobacz posta
    Dostałem propozycję zrobienia komunii. Dwunastka dzieci. Rodzice płacą z góry i chcą zdjęcia tylko na płycie. Sto zł od głowy, to dobra cena?
    Zależy - jeden zrobi za 100 od głowy, inni nie podniesie się z fotela jak nie bedzie 300zł netto. Wszystko zalezy od własnych preferencji, umiejętności. Weź pod uwagę to komunie to nieco parszywy biznes - jak studniówki i trochę się naużerasz - wiec lepiej zrobić tak by owo użeranie wynagrodziła Ci kwota na fakturze. moim zdaniem 1200zł to ZA MAŁO.

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    moim zdaniem 1200zł to ZA MAŁO.
    Myślę, że więcej nie zapłacą. I tak pewnie będą kręcili nosem, że za 6 zdjęć, na płycie CD będą musieli pozbyć się z portfela banknotu, z Władysławem II Jagiełło.



  9. #59

    Domyślnie

    po to ludzie mają nosy by nimi kręcić. Ale popatrz tez ile Ty się będziesz musiał naorać by 12 dzieciaków sfotografowac i by to miało ręce i nogi.

  10. #60

    Domyślnie

    Zawsze i na wszystko można spoglądać z różnego punktu widzenia i mieć zupełnie odmienne opinie. Osobiście, chciałbym co najmniej dwa razy więcej, ale taką propozycją, zamknął bym sobie drzwi już na starcie. Moją ofertę już poznali. Czas pokaże, czy okazała się dla nich atrakcyjna.
    Miłego dzionka.



Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •