Close

Strona 86 z 90 PierwszyPierwszy ... 36768485868788 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 894
  1. #851
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    "To mój pierwszy raz przez ten odcinek w przyzwoitym tempie. Potrzebuję doświadczenia, by jechać pewnie."

    Powiedział pewien 32 letni facet, który podobno od 6 roku życia para się sportem samochodowym. Nie ma się co martwić, doświadczenie przyjdzie koło 50-ki.
    Anglicy mieli skoczka Eddiego, my mamy Bobka.

    Dla odmiany:
    Jazdą cieszy się Michał Sołowow, który jest 13. - "Jedzie mi się dobrze, a przy okazji myślę o pracy" - mówił.


    Czyli mega gwiazdor sportów motorowych wspierany przez oddanych fanów w Polsce (z Płocka i innych pomniejszych miejscowości) jest 17, a facet który dla oddechu odrywa się od roboty jest 13.
    Ostatnio edytowane przez tomfoot ; 14-02-2015 o 12:42

  2. #852
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Przeginacie.
    @tomfoot - nie wiem po co tak długo drążysz temat w wątku fanów Kubicy. To bez sensu, wszyscy już znają Twój pogląd. Nie musisz tego 100x powtarzać.
    @ inni - proszę bez wycieczek osobistych, bez obrażania.

    Moje przemyślenia. F1 a rajdy to 2 zupełnie rózne dyscypliny sportu. Kubica miałby wiele większe szanse gdyby wybrał teraz ściganie się na torze (DTM czy inne serie). Sęk w tym, że on kocha rajdy (co udowadniał będąc czynnym w F1) i olewa to co inni sądzą. Ma kasę, robi to co lubi.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Bo nikt oprocz mnie tak naprawde nie sledzi przebiegu rywalizacji w WRC, a tutejsi wątkowi obroncy Bobka sa obecni tylko wtedy gdy w tv cos tam powiedza o sukcesikach Bobka.
    Zdziwił byś się... Zajmij się tym sportem od kuchni, wtedy wyrobisz sobie nieco inne zdanie na temat tak Kubicy jak i rajdów.
    FUJIFILM X-T1 + FUJINON 18-55 F2.8-4 R LM OIS

  4. #854
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mbodniak Zobacz posta
    Zdziwił byś się... Zajmij się tym sportem od kuchni, wtedy wyrobisz sobie nieco inne zdanie na temat tak Kubicy jak i rajdów.
    Zapewne masz rację. Moje wypowiedzi są kompletnie amatorskim spojrzeniem na ten sport. Co nie zmienia faktu, ze mogę wyczyny Kubicy oceniać jako kompletnie nieudane i nie zasługujące na pamięć.

  5. #855

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Zapewne masz rację. Moje wypowiedzi są kompletnie amatorskim spojrzeniem na ten sport. Co nie zmienia faktu, ze mogę wyczyny Kubicy oceniać jako kompletnie nieudane i nie zasługujące na pamięć.
    Oceniać możesz, tylko co ta ocena jest wtedy warta skoro temat traktujesz amatorsko? Z punktu widzenia przeciętnego zjadacza chleba temat jest prosty, rozbił się i tyle. I tak też podają informacje media - dla zwykłego szaraczka.

    Widzisz... taki Loeb, McRae czy Burns też rozwalali auta zanim coś osiągnęli, tylko że oni nie byli wtedy rozpoznawalni. Kubica od pierwszego startu w rajdach jest na ustach wszystkich. Po pierwszych odcinkach sam stwierdziłem że odpuszczę temat, bo ambicja i talent jest, potrzeba jednak doświadczenia i wiedzy, a na to pracuje się latami a nie z rajdu na rajd.

    Kibice (nie okazjonalni kibice) wiedzą ile jeszcze trzeba czasu poświęcić na to żeby wszystko zaczynało się zazębiać. Ja powiem tylko że sporo, może nawet 2016 nie będzie dobrym sezonem (obym się mylił), ale jeżeli zostanie w 2017 to będzie walczył z najlepszymi. No chyba że okaże się ewidentnym pechowcem, ale między pechem a brakiem doświadczenia jest różnica...
    Ostatnio edytowane przez mbodniak ; 04-05-2015 o 23:46
    FUJIFILM X-T1 + FUJINON 18-55 F2.8-4 R LM OIS

  6. #856
    FUJIFILM X-T1 + FUJINON 18-55 F2.8-4 R LM OIS

  7. #857

    Domyślnie

    A ja odkopie trupa. Kubek ponownie w bolidzie F1. Eh... nadzieja ciagle zywa
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  8. #858

    Domyślnie

    Fajnie, może coś z tego jeszcze będzie. Widać, że chłop się mocno na ściganie znowu nastawił. Nie zmienia to jak dla mnie faktu, że wolałbym go w WRC, no ale co ja tam mogę Najważniejsze, żeby był zadowolony.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  9. #859

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    A ja odkopie trupa. Kubek ponownie w bolidzie F1. Eh... nadzieja ciagle zywa
    Teraz będzie jeździł w bolidzie z 2017 roku. Póki co są tylko domysły i nadzieje ale wygląda to dobrze.

    Kubica will spend a day testing for Renault after this weekend's Hungarian Grand Prix, the third time they have asked him to fulfil the role but the first time in the 2017 car
    Pursue happiness with diligence

  10. #860

    Domyślnie

    Jest szansa, że Roberto wróci d bolidu w następnym roku ale trzeba być realistą w takich sytuacjach. Optymizm nie ma tu racji bytu

Strona 86 z 90 PierwszyPierwszy ... 36768485868788 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •