Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Urządzenie wielofunkcyjne

    Witam. Szukam urządzenia wielofunkcyjnego do 1000 zł. Musi one mieć możliwość kserowania bez użycia komputera, połączenie przez Ethernet/WiFi, niskie koszty eksploatacji. Nie będzie one służyło do wydruku zdjęć, faks i czytnik kart pamięci też są mi zbędne
    W oko wpadły mi HP z serii 8500. Używa ktoś z Was tych urządzeń ?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja używam HP J4680. Z plusów to szybki wydruk roboczy i fajne oprogramowanie. Z minusów WiFi działa nieco wolno i lubi się zwiesić przy obszernych wydrukach (ale zamiast puścić 100 stron z tekstem, zdjęciami i schematami można pościć 10x10 :P)

  3. #3

    Domyślnie

    wolałbym żeby tusze kolorowe były w oddzielnych kartridżach

  4. #4

    Domyślnie

    Faktycznie, jest to trochę uciążliwe, zwłaszcza, jeśli ciągle używa się jednego koloru.

  5. #5

    Domyślnie

    Canon MP640? Trochę małe tusze - jakość druku OK. WiFi + ethernet+ USB. Mam nie narzekam, ale nie drukuję olbrzymich ilości.
    Nie wiem, nie znam się - nie bierzcie mnie na poważnie.

  6. #6

    Domyślnie

    Brother J315W. Urządzenie kosztuje ok. 300 zł, tusz LC985 też jest śmiesznie tani.


  7. #7

    Domyślnie

    a może PX820FWD
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

  8. #8

    Domyślnie Re: Urządzenie wielofunkcyjne

    Też polecam Brothera. Koszty eksploatacji tej marki są śmiesznie niskie.

    Tap... tap... Tapatalk

  9. #9

    Domyślnie

    Ja używam Epsona 425. Ma ona wszystko o czym napisałeś, poza jednym - koszty eksploatacji nie są najniższe, przynajmniej dopóki nie pojawią się zamienniki. Ale kolorowe tuszę są oddzielnie, Wifi działa sprawnie, skan jest wyśmienitej jakości.

  10. #10

    Domyślnie

    Bierz polecanego Brothera DCP-J315W

    Bardzo tania eksploatacja.
    Zamienne tusze kupisz za śmieszne pieniądze. 1 wkład kosztuje ok 7zł. (w urządzeniu są 4 oddzielne wkłady - czarny, żółty, czerwony i niebieski)
    Wydajność na dobrym poziomie.
    Wiele osób z grona znajomych posiada urządzenia Brothera (różne modele) i wszyscy zadowoleni.
    Ja również w firmie posiadam podstawowy model DCP-145C i od ponad roku śmiga bez najmniejszych problemów na zamiennikach. Jedynie trzeba pamiętać, ale to dotyczy wszystkich drukarek które pracują na zamiennych wkładach, aby przynajmniej raz w tygodniu coś przedrukować w kolorze, aby uniknąć zaschnięcia tuszu w głowicy.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez marcinc ; 09-02-2011 o 09:57

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •