Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Smile LumiQuest ProMax System

    Ma ktoś morze jakieś doświadczenie z LumiQuest Pro Max w praktyce ile dopalić lampą co gdzie lepiej używać z akcesoriów . Głównie chodzi mi o reportaże w pomieszczeniach i nie tylko .

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar KONRADOO
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Aleksandrów Łódzki
    Posty
    128

    Domyślnie

    Znalazłem oto taki temat i postanowiłem go troszkę odkopać.Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi odbłyśnikami??Czy to się do czegoś nadaję??Ogólnie chciałbym wiedzieć co do czego i z czym?

  3. #3

    Domyślnie

    minęły ponad 3 lata od założenia tego wątku..

    rodzi się w mojej głowie pytanie, czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada takie zabawki...

    a tak serio - ostatnio trochę się rozglądałem za alternatywą dla zwykłej mydelkniczki, i własnie ProMax wydaje się wmiarę fajnym rozwiązaniem.

    Tak więc, jeśli ktoś ma i używa, to proszę o słów kilka w zadanym temacie

  4. #4

    Domyślnie

    LumiQuest ProMax System to znakomita pomoc przy foceniu z lampą.Osobiście na wprost doświetlam tylko przy dużym słońcu.W innych sytuacjach-tylko nasadki LumiQuest lub systemowa od lampy.Co do promaxa to już nie stosuje gdyż zamieniłem go na quickbounca, który jest bardziej praktyczny dla mnie.Miałem także softboxa tej firmy ale za bardzo obciążał mi lampę.Wybór to indywidualna sprawa.Firma godna zaufania co do wykonania i trwałości wyrobów.Osobiście polecam.
    D600+N24-120/4G ED VR+N28-105/3.5-4.5D do macro+N85/1.8D+SB910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •