Close

Strona 1855 z 1937 PierwszyPierwszy ... 85513551755180518451853185418551856185718651905 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 541 do 18 550 z 19366

Wątek: Humor

  1. #18541

    Domyślnie

    Gdyby dłużej postali na tym przejeździe to więcej ich by "wysiadło".

  2. #18542

    Domyślnie

    Który ma takie wtyki? Też chciałbym nieźle dorobić
    Mogę być podwykonawcą nawet za 1/4 stawki... z OBRÓBKĄ!

    http://shareinfo.pl/wladza-szasta-pi...-zdjec-statku/
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #18543
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Zdjęcia będą bez obróbki
    Ostatnio edytowane przez Rycerz ; 19-07-2018 o 21:00

  4. #18544

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Który ma takie wtyki? Też chciałbym nieźle dorobić
    Mogę być podwykonawcą nawet za 1/4 stawki... z OBRÓBKĄ!

    http://shareinfo.pl/wladza-szasta-pi...-zdjec-statku/
    Jak się bliżej przyjrzeć to nie jest już tak bardzo niespodziewanie:

    "Wymagania dotyczące ewentualnych realizatorów były szczegółowe i objęły 20 punktów. Dotyczyły realizacji dwóch rodzaju materiałów: foto i wideo. Przede wszystkim od oferentów oczekiwało się „stworzenia koncepcji i stylu przekazu wideo wykorzystywanego w socialmedia, modyfikowanego stosownie do potrzeb odbiorcy”, „selekcji i montażu” materiałów wideo oraz wykonywanie bieżącej „fotorelacji z etapów Rejsu Niepodległości”.

    Oprócz tego dokumenty przetargowe mówią o wykonaniu poklatkowej animacji z całej trasy Rejsu czy o dopilnowaniu „właściwej ekspozycji Sponsorów w portach”.

    czyli 370 000 k za niecały rok pracy. Po odjęciu podatków wychodzi 56 000 zł za miesiąc pracy. Do tego jeszcze spore inwestycje sprzętowe i ryzyko jego zniszczenia (słona woda). Należałoby jeszcze odjąć 10-20%. Nadal wychodzi bardzo dobry zarobek choć trzeba mieć na uwadze, że na rok wypada się z dotychczasowego obiegu. Jaka byłaby minimalna sensowna stawka za pracę kogoś co ma o tym pojęcie? Może 20 a może 30K? Czyli być może stawka jest dość wygórowana ale nie z kosmosu.

    Do pełnej oceny poczekałbym na wyniki pracy fotografa. Mam nadzieję, że będą warte tej kasy. I mam nadzieję, że cała kasa trafi do jego kieszeni...

    Pozdro
    Wiesiek

  5. #18545

    Domyślnie

    Dodajcie do tego uczestnictwo w rejsie.
    Czy wykonawca za niego płaci, czy ma koszty życia przez rok i ciekawą wyprawę jako premię?

  6. #18546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Dodajcie do tego uczestnictwo w rejsie.
    Czy wykonawca za niego płaci, czy ma koszty życia przez rok i ciekawą wyprawę jako premię?
    Między miesiącem a rokiem na wodzie jest spora różnica. Byłem na 11 dniowym rejsie narciarsko-żeglarskim daleko na północy, ogólnie bajera. Ale jak wyjeżdżaliśmy to kapitan co też z nami wracał (po 8 tygodniowej turze) powiedział, że jest szczęśliwy, że już jest koniec i ma dość. Nie mam wątpliwości, że jakby zrobić nabór w prasie to znaleźliby się tacy co jeszcze by dopłacili aby móc foty robić na tym rejsie. Pytanie jest tylko jakby wyglądał z tego materiał. Jeśli chcemy mieć doskonały materiał foto i filmowy, a przecież w pewnym sensie po to się płynie, to trzeba za to dobrze zapłacić. Przy całych kosztach wyprawy honorarium fotografa to ułamek kosztów a przez jego robotę poznajemy rejs. I jak napisałem to najważniejsza osoba na okręcie. Na logikę to powinna tam być paro osobowa ekipa. I przy tak postawionych kryteriach to okaże się, że jest może kilka osób w kraju którym można powierzyć to zadanie. I tylko ich należałoby zaprosić do rozmowy.

    Oczywiście nie ma przypadku, że odbyło się to jak odbyło. Pewnie ktoś tego fotografa chciał. Ale po prostu mógł to być właściwy wybór. To się okaże za rok - jak zobaczę genialny materiał (kilkadziesiąt wbijających w fotel fot) to powiem - miałem rację a jak zobaczę coś jako takiego to powiem - wałek. Zobaczymy

    Pozdro
    Wiesiek

  7. #18547

    Domyślnie

    Polskie forum o telefonach.
    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  8. #18548

  9. #18549

    Domyślnie

    ^^ nieśmieszne
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #18550

    Domyślnie

    A mnie się podoba i to bardzo


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 1855 z 1937 PierwszyPierwszy ... 85513551755180518451853185418551856185718651905 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •