Close

Strona 1845 z 1938 PierwszyPierwszy ... 84513451745179518351843184418451846184718551895 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 441 do 18 450 z 19376

Wątek: Humor

  1. #18441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Kiedy umarł wynalazca pamięci USB, delikatnie obniżono jego trumnę, a następnie wyciągnięto ją z powrotem, obrócono w drugą stronę i ponownie opuszczono.
    Po czym okazało się, że jednak pierwsza pozycja była właściwa...

  2. #18442

  3. #18443

    Domyślnie

    Naukowa definicja milisekundy:
    Milisekunda jest to czas, który mija pomiędzy pojawieniem się zielonego światła, a pierwszym klaksonem za tobą.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #18444

    Domyślnie

    Oczywiście bez politycznych skojarzeń .
    bliźnięta jednojajowe.jpg

  5. #18445
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #18446

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Mnie to kompletnie nie bawi, część wchodzi do tego wątku i się zastanawia jak można popełniać takie błędy, a potem pisze " tyś ". Przecież nie ma takiego skrótu, bo od czego, od tyśiąć ? Ostatnio to jakaś plaga, nawet na wydawało by się porządnych stronach.
    Oj, tyś jakiś bez humoru jest...
    Krzysztof Paszkiewicz

  7. #18447

    Domyślnie

    Jak to bez humoru

    Byłem szczęśliwy. Byłem tak bardzo szczęśliwy, jak tylko mógłbym to sobie wyobrazić. Z moją dziewczyną spotykałem się ponad dwa lata i w końcu zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Moi rodzice byli naprawdę zachwyceni i pomagali nam we wszystkich przygotowaniach do naszego wspólnego życia, przyjaciele cieszyli się razem ze mną. Moja kobieta- była jak spełnienie moich najśmielszych marzeń. Tylko jedna rzecz nie dawała mi spokoju - dręczyła i spędzała sen z powiek... jej młodsza siostra. Moja przyszła szwagierka miała dwadzieścia lat, ubierała wyzywające obcisłe mini i króciutkie bluzeczki, eksponujące krągłości jej młodego,pięknego ciała. Często kiedy siedziałem na fotelu w salonie, niby przypadkiem schylała się po coś tak, że nawet nie przyglądając się,miałem przyjemny widok na jej majteczki. To nie mógł być przypadek. Nigdy nie zachowywała się tak kiedy w pobliżu był ktoś jeszcze. Któregoś dnia siostrzyczka mojej dziewczyny zadzwoniła do mnie i poprosiła abym po drodze do domu wstąpił do nich rzucić okiem na ślubne zaproszenia. Kiedy przyjechałem była sama w domu. Podeszła do mnie tak blisko, że czułem kuszący zapach jej perfum i wyszeptała, że wprawdzie będę żonaty, ale ona pragnie mnie tak bardzo... i czuje, że nie potrafi tego uczucia pohamować... i nawet nie chce. Powiedziała, że chce kochać się ze mną tylko ten jeden raz, zanim wezmę ślub z jej siostrą i przysięgnę jej miłość i wierność póki śmierć nas nie rozłączy. Byłem w szoku i nie mogłem wykrztusić z siebie nawet jednego słowa. Powiedziała "Idę do góry, do mojej sypialni. Jeśli chcesz, chodź do mnie i weź mnie, nie będę czekać długo" Stałem jak skamieniały i obserwowałem ją jak wchodziła po schodach kusząco poruszając biodrami. Kiedy była już na górze ściągnęła majteczki i rzuciła je w moją stronę. Stałem tak przez chwilę, po czym odwróciłem się i poszedłem do drzwi frontowych. Otworzyłem drzwi i wyszedłem z domu, prosto, w kierunku zaparkowanego przed domem samochodu.
    Mój przyszły teść stał przed domem - podszedł do mnie i ze łzami w oczach uściskał mówiąc "Jesteśmy tacy szczęśliwi, że przeszedłeś naszą małą próbę. Nie moglibyśmy marzyć o lepszym mężu dla naszej córeczki. Witaj w rodzinie!"
    Jaki morał z tej historii? Zawsze trzymaj gumki w samochodzie....
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  8. #18448

    Domyślnie

    Jako ze ostatnio interesuje sie terrarystyką (akurat nie wezami), to mi taki filmik wpadl w oko.
    Jak dla mnie to by mozna tu pare memow wyciac
    https://www.youtube.com/watch?v=d2LM5yPJ6bM
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 08-12-2017 o 16:35
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #18449

    Domyślnie

    Gdyby kogokolwiek zamknąć w takiej ciasnej "klatce", wówczas o każdym można by nakręcić taki filmik. Z naciskiem na drugie słowo w tytule
    Te akwarium to chyba dla chomika było XD
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  10. #18450

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FelTom Zobacz posta
    Gdyby kogokolwiek zamknąć w takiej ciasnej "klatce", wówczas o każdym można by nakręcić taki filmik. Z naciskiem na drugie słowo w tytule
    Te akwarium to chyba dla chomika było XD
    Wbrew powszechnemu mniemaniu, większość zwierząt terrariowych nie potrzebuje dużych przestrzeni.
    To nie chomiki co popylaja po całym akwarium.

    Choć to akwarium dla tego węża jest ciut za małe.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1845 z 1938 PierwszyPierwszy ... 84513451745179518351843184418451846184718551895 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •