Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu głosuję na zdjęcie numer:

Głosujących
182. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    21 11,54%
  • 2

    5 2,75%
  • 3

    14 7,69%
  • 4

    45 24,73%
  • 5

    10 5,49%
  • 6

    43 23,63%
  • 7

    21 11,54%
  • 8

    8 4,40%
  • 9

    15 8,24%
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 53 z 53
  1. #51

    Domyślnie

    kurka, pamiec mam krotka, chyba zagoogluje...

  2. #52
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    no to sobie pokomentuję. będe próbował to robic co tydzień, chyba, że sie konkurs tak rozrośnie, że bedą setki zdjęć - to nie dam rady.
    1. nie pasuje mi. jedno z 200 zjęc jakie sie robi w trakcie sesji modelce. dlaczego one? Andy jest dla mnie zagadką. Ma świetne foty, ale czasami wstawia takie średnie. to właśnie ta.
    2. dobre, poprawne. symetryczna kompozycja, wypracowane niebo i swiatła. nawet jednak gdyby autor zrobił HDR i wydobył to co na dole ciemne - to i tak nie byłoby to. Bardzo dobre zdjęcie dokumentalne.
    3. taki se krajobraz. poprawny
    4. technicznie - nienajlepiej. ale poprzednie zdjęcia - nr 2 i 3, były technicznie dobre i co z tego? Te zdjęcie ma to coś - nastrój. Było to jedno z 3 naprawdę dobrych zdjęc tego tygodnia. U mnie nr 2 jednak.
    5. fotografia to swiatło. Tu go nie ma. Mała dygresja na boku - nie rozumiem na narzekania na szumy przy 1600 ISO. zdjęcie bez światła wygląda własnie tak (nie ma widocznych na 800 pikselach szumów, nie o to chodzi) tego typu zdjęcia muszą byc poprawniejsze technicznie by były dobre. Takie swiatło jest dopuszczalne w reporterce (superwazne wydarzenie). ujecie byłoby fajne. Ale ja nie podejmuję sie robic zdjęc w takich warunkach. To nie ma sensu. Można miec inne zdanie - sądząc po postach wielu uzytkowników forum innni sadzą inaczej. To moje subiektywne zdanie, fakt.
    6. na to głosowałem. podoba mi się - fajne zdjęcie, fajna grafika.
    7. też dobre zdjęcie. jedno z tych trzech z moich typów. trochę ukośnie horyzont - szkoda, bo promienie słońca by były po wiekszym skosie gdyby go wyprostowac i byłoby jeszcze lepsze.
    8. dobre zdjęcie, fajne światło, naturalne, a w dodatku dziecko. gdyby na forum było wiecej pań to byłoby pewnie wyżej. powiedzmy, że mój nr 4 tego tygodnia.
    9. duży plus za zobaczenie tego, co zostało sfotografowane. To jest sztuka, to trzeba mieć, bo większość osób nie zauwaza takich tematów.

    Tak sobie myślę, czy dobrze robię, że to piszę. Jestem ciekaw komu sie nie narażę. Po roku, gdy juz skrytykuje wszystkie zdjęcia (?) będę miał samych wrogów A co mi tam. Bedę.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 21-01-2007 o 02:37
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez holka Zobacz posta
    kurka, pamiec mam krotka, chyba zagoogluje...
    Nie trzeba googlować. Starczy na forum zerknąć (strona ostatnia, post przedostatni ):
    http://forum.nikon.org.pl/showthread...6580#post86580

    P.S. Ja to mam niezły refleks. Po kilku dniach dopiero przeczytałam (Ale może komuś się przyda, poza tym to dowód, że na naszym forum jest kopalnia wiedzy ).
    Pojawiam się i znikam...

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •