Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Antyczny Intel GMA 950 obsługuje sprzętowo takie wodotryski?

  2. #12

    Domyślnie

    ja szczerze nie mam pomyslu czemu sie tak dzieje. chyba zerknalbym jakie zasoby sa wykorzystywane przy wl/wyl areo i porownal - jakie procesy chodza, ile ramu, proca biora, zerknac czy jakies obciazenie grafiki sie pojawia. ciekawi mnie to, czemu tak sie dzieje, choc nie naklaniam do doktoryzowania sie
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  3. #13

    Domyślnie

    Oraz ściągnąć komplet świeżych sterowników do płyty oraz grafiki. W domu mam notka na siódemce i wraz z aero śmiga, przy wyłączonym nie jest szybciej. Na swoim nadal okupuje XP
    Pozdrawiam, Tomasz

  4. #14
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maly5 Zobacz posta
    ja szczerze nie mam pomyslu czemu sie tak dzieje. chyba zerknalbym jakie zasoby sa wykorzystywane przy wl/wyl areo i porownal - jakie procesy chodza, ile ramu, proca biora, zerknac czy jakies obciazenie grafiki sie pojawia. ciekawi mnie to, czemu tak sie dzieje, choc nie naklaniam do doktoryzowania sie
    Stery do grafiki i chipsetu najnowsze, RAM dość mocno mielony przez Operę, która chodzi praktycznie cały czas. Procek wykorzystywany w max 25%, w usługach nie widać niczego nieszczególnego. Nie mam czasu na dociekania, chyba pozostawię to Wołoszańskiemu

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    PPM na Pulpicie > Personalizuj > Wybierasz dowolną kompozycję z grupy "Kompozycje podstawowe i o dużym kontraście".
    Wypadaloby po tym na stale wylaczyc jeszcze "Kompozycje" na poziomie uslug systemowych.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #16
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Owszem

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •