Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie 3 w 1, który wybrać

    Witam.
    Chciałem zakupić do uzytku domowego bez żadnych szaleństw skaner, kopiarkę i drukarkę w jednym. Chcialem sie Was drodzy moi doradzic , ktory z nich w/g Was jest lepszy. Może ktos z Was miał do czynienia z nimi i zna już wady zalety itd obu przedstawionych przeze mnie. proszę o radę. to link do tych dw.óch , które mnie zainteresowały - http://www.euro.com.pl/porownanie.bh...=430680438&p3=
    Takie tam starocie

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar daromax
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Oświęcim/Kraków
    Posty
    167

    Domyślnie

    Posiadam Podobnego Brothera z Wi-fi i szczerze polecam, jakość świetna, mozliwość działania offline bez uzycia komputera można w zasadzie zrobić wszystko, skanować, kopiować, drukować bezpośrednio przez USB, a co najważniejsze, zestaw tuszy, wychodzi mnie okolo 20zł i o dziwo wystarcza na wydrukowanie (mowa o kolorach, czarny się mniej zużywa) około 70-100 (w zależności od pokrycia kartki) stron w najwyższej jakości fotograficznej na papierze fotograficznym.

    Moim zdaniem Brother jest the best

    Oczywiście mowa w tuszach o tanich zamiennikach, wole nie myśleć ile te lepsze zamienniki i oryginały drukują, a są niewiele droższe
    Coolpix P300 - mały....ale WARIAT !!!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez daromax Zobacz posta
    Moim zdaniem Brother jest the best
    osobiście się z tym nie zgadzam i wolę XEROXa . Oczywiście jest jedno ale...... Xerox kosztuje przynajmniej 3 razy tyle (i będzie tylko w mono) a w kolorze przynajmniej 5 razy tyle No chyba że w cenie do 500 zł Brother jest the best. W takim wypadku muszę się z tobą zgodzić
    Nikon FX

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez daromax Zobacz posta
    zestaw tuszy
    A co to za zwierzątko?

    Jeśli do drukarki, to zestaw TUSZÓW.
    Jeśli w rzeźnictwie, to zestaw tusz.
    Jeśli w dietetyce, to np. zestaw do zmniejszania tuszy (otyłości).
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko Brother kolego...

    Zestaw(4 szt) tuszÓW to koszt odpowiednio jakieś 15 zł(lc980) i 25 zł(nowsze 3w1, lc 985)

    Nie daj sie dmuchać producentowi który oferuje ci kombajn gdzie tusze do niego kosztują połowę wartości urządzenia.
    Przed kupnem urządzenia wpisz allegro>komputery>tusze>zamienniki i w szukajce(sorry ekonet) wpisz symbol owego urządzenia.

    Bardzo ci to rozjaśni sprawę
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  6. #6

    Domyślnie

    Gdzie kupujecie zamienniki do brotherów? Bo ostatnio miałem mały problem z pewną firmą z allegro...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leatherface Zobacz posta
    Gdzie kupujecie zamienniki do brotherów? Bo ostatnio miałem mały problem z pewną firmą z allegro...
    W Makro kupowałem dla kogoś, tanio. Do (chyba) DCP-135 komplet atramentów (4) kosztował czterdzieści parę zł.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8

    Domyślnie

    Leatherface jako że rownież jesteś z Lodzi to ja polecam ci u tego sprzedawcy :
    http://allegro.pl/show_user.php?uid=14368901

    nie reklamuję go - zwyczajnie kilka razy kupowałem i nie miałem ani z tuszami ani z drukareczką żadnych problemów.
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rockabilly Zobacz posta
    Tylko Brother kolego...

    Nie daj sie dmuchać producentowi który oferuje ci kombajn gdzie tusze do niego kosztują połowę wartości urządzenia.
    Dokładnie mam drukarke hp930c, gdzie oryginał czarny cos kolo 130 zl, o kolorze nie wspomne. raz kupilem na allegro zamiennik - ale porazka zawiodlem sie.
    mnie kusi Brorher, chociaz symbol marki Hp, jakby wieksza pewnosc, ale...... byc moze sie myle.
    Takie tam starocie

  10. #10

    Domyślnie

    Miałem kiedyś Brothera, niestety po ślubie zostawiłem go bratu a sobie kupiłem Epsona. I jedno co mogę powiedzieć to mój epson to porażka po niecałym roku już źle drukuje zamienniki są może i w miarę tanie ale jedne musiałem już wymieniać po wydrukowaniu parku kartek.... natomiast co do Brtohera brat ma go do tej pory i działa bez problemu, tusze tanie jak barszcz. Moja następna drukarka to będzie znów Brtoher bo z tym Epsonem już nie wyrabiam.
    NIkon D3000

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •