Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    To przy okazji zapytam
    Jak w Win7 przed instalacją zrobić format partycji systemowej?
    Przy WinXP nie było problemu. Najpierw po włożeniu płytki systemowej w procesie instalacyjnym usuwałem partycję C, kolejno tworzyłem nową ze wskazaniem formatowania. Po sformatowaniu następowała instalacja świeżego systemu.
    Czy w Win7 jest podobnie?

  2. #12

    Domyślnie

    Podczas instalacji masz możliwość zrobienia formatowania partycji systemowej.

    Windows 7 instalacja krok po kroku
    Pod tym adresem masz dokładny opis wraz z zrzutami ekranu co i jak po kolei.
    Opis jest całkowicie po polsku niestety zrzuty są po angielsku.
    Ostatnio edytowane przez Dante_85 ; 20-01-2011 o 12:50
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinc Zobacz posta
    To przy okazji zapytam
    Jak w Win7 przed instalacją zrobić format partycji systemowej?
    Przy WinXP nie było problemu. Najpierw po włożeniu płytki systemowej w procesie instalacyjnym usuwałem partycję C, kolejno tworzyłem nową ze wskazaniem formatowania. Po sformatowaniu następowała instalacja świeżego systemu.
    Czy w Win7 jest podobnie?
    Podczas instalacji masz dokladnie takie same opcje jak w xp, tyle, ze w W7 wyglada to ladnie i jest "obrazkowo" a nie tekstowo

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    WSzystko poszło dobrze. Tylko dlaczego nikt mi nie wspomniał wyraźnie, że instalacja nie wymaga wejścia do biosu?
    A ja kombinowałem...
    Niech bedzie, ze nie doczytałem między wierszami.
    Dziękuję wszytkim za odzew. Inaczej prosiłbym innych o banalną, jak się okazało robotę.
    D70s + D300 + D700 + D750 + S 14-24/2,8 + S35/1,4 + N50/1,8 + N24-70/2,8 + N70-200/2,8 VRII + SB-800 + SB-900 + Zenit 122 + SLIK PX RO 500D

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jolania Zobacz posta
    WSzystko poszło dobrze. Tylko dlaczego nikt mi nie wspomniał wyraźnie, że instalacja nie wymaga wejścia do biosu?
    A ja kombinowałem...
    Niech bedzie, ze nie doczytałem między wierszami.
    Dziękuję wszytkim za odzew. Inaczej prosiłbym innych o banalną, jak się okazało robotę.
    To znaczy, ze masz ustawione bootowanie z plyty.....gdybys nie mial to trzeba by wejsc do biosu

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •