Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Kingston - niebieski czy pomaranczowy?

    Witam serdecznie,
    myślę nad kartą Kingstona 1 GB tylko nie wiem czy kupić pomarańczową (mniej awaryjna ponoć) czy niebieską (nawet na tym forum były krytyczne uwagi). Na szybkości mi tak nie zależy, choć zamierzam czasami robić reporterkę, ale bardziej zależy mi na tym, by te zdjęcia w ogóle dały się odczytać
    Co więc poradzicie - brać niebieską czy pomarańczową?

    Pozdrawiam
    Popo

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam od 6 mieś pomarańczową i nic się z nią nie dzieje. O ile wiem różnice szybkości pomiędzy niebieską a pomarańczową są niewielkie.Cenowo korzystniej jest pomarańczowa.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  3. #3

    Domyślnie

    najlepiej innego producenta, sa bardzo tanie karty FUJI na allegro, ktore smigaja bez problemu

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam od dwóch lat pomarańczową ale 512. Żadnych problemów, ale 2GB kupiłem już nie kingstona.
    Pozdrawiam

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    Ja od dziesięciu miesięcy mam pomarańczowego kinstona 256 i od 6-ciu miesięcy 1gb (pomarańczowego), Smigają bez problemu.
    pozdrawiam
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  6. #6

    Domyślnie

    I ja dorzuce swoje 3 grosze
    Uzywam 1Gb "niebieskiego" Kingstona i jest OK (przynajmniej na razie )
    Natomiast 512 Mb "pomaranczowy" mojego kolegi wlasnie padl i poszedl sie.........
    tzn. pojechal do reklamacji

    Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow wszelakich kart pamieci
    Pozdrawiam !!!
    Jacek
    <Zorba>S.

  7. #7

    Domyślnie

    mam pomarańczowego 512 MB (rok) i niebieskiego 1GB (1,5 m-ca) - na razie żadnych problemów

  8. #8

    Domyślnie

    niebieski kingston 1gb kupowany pol roku temu (uf jak ten czas leci) u hesji, wszystko smiga z d70 ze hej, odpukac zadnych problemow, choc prawde mowiac do dzisiaj uzywam juz od 3 lat fuji 602 z z microdrive 1gb ibm i tez 0 problemow, a z fudzikiem i karta wcale sie nie cackalem

  9. #9

    Domyślnie

    Kup obojętnie którego , jeśli po przeczytaniu paru tekstów na tym forum
    odnośnie współpracy D70 z Kingstonami nadal chcesz Kingstona ...
    A przecież jest tyle innych firm ...
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  10. #10

    Domyślnie

    ludzie sami sie prosza jak widac.
    kup sandiska, jak padnie to przynajmniej bedzie znaczylo ze tylko masz pecha a nie ze po prostu kupiles kingstona.
    Andrzej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •