Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: windows7 bsod

  1. #11

    Domyślnie

    marbet. dzięki za podpowiedź. Faktycznie tam może być odpowiedź, tylko nie pamiętam gdzie ten dziennik jest w windows7..
    pamiętasz może komendę do wywołania tego?
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  2. #12
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Panel Sterowania> Narzędzia administracyjne > Podgląd zdarzeń

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marbed Zobacz posta
    Zdecydowanie zdjęcie obudowy to głupia rada.
    Nie wiem, jak Ty, ale wielokrotnie mierzyłem temperatury w komputerach najpierw z zamkniętą obudową, a potem z otwartą (overclocking, wymiana chłodzenia itp. zabiegi) i o ile Ty piszesz, że MOŻE to spowodować wzrost temperatury, to ja napiszę, że we wszystkich sprawdzanych przypadkach (dwudziestu kilku co najmniej) ZAWSZE był to spadek temperatury mierzonej na podzespołach (procesor, grafika, dysk twardy). Obieg powietrza oczywiście jest istotny, lecz w sytuacji, gdy powietrze może się do podzespołów dostać nie tylko przez (często zakurzoną) kratkę, ale też przez boki, temperatura musi się zmiejszyć.

  4. #14

    Domyślnie

    A moze bys tak przywrocil fabryczne taktowanie procka i wtedy zobacz co sie dzieje.....moze procek nie wyrabia przy przetaktowaniu Ja jak mojego krece z 3,1 na 3,7 to zdazaja mi sie takie bsy, ale to AMD, natomiast przy 3,6 nie ma zadndnych problemow

  5. #15

    Domyślnie

    a ja jednak bym na poczatek zasugerowal cos innego, wyczyszczenie podzespolow z wszelkiego kurzu... chyba ze to tylko odblaski na tym zdjeciu wnetrza obudowy
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  6. #16
    Gaduła
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    3 609

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    a ja jednak bym na poczatek zasugerowal cos innego, wyczyszczenie podzespolow z wszelkiego kurzu... (...)
    A szczególnie radiatora procka.

    Poza tym warto brać pod uwagę fakt, że kręcone procki "żyją" znacznie krócej.
    Medice, cura te ipsum.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Johanan Zobacz posta
    Poza tym warto brać pod uwagę fakt, że kręcone procki "żyją" znacznie krócej.
    zamiast 474lat - 23
    jak sie nie przegina - czytaj robi z glowa, dobrze chlodzi, uzywa pasty itp to ja nie widzialem jeszcze procka ktory padl w taki sposob.

    a posprzatac w kompie z kurzu to czasem wypada
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  8. #18

    Domyślnie

    Podaj jaki kod Stop ci się wyświetla a na 99% podam ci przyczynę tego bsod.
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

  9. #19

    Domyślnie

    Masz jakis firmowy zasilacz? Podaj firme bo ze ma 450W to wiemy

  10. #20

    Domyślnie

    Kolega chyba ma słaby wzrok Corsair vx450w - to jest markowy zasilacz
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •