Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Wielkość pliku z wysłanymi przekracza pewnie 2GB i stąd problem. Powywalaj trochę staroci z wysłanych, zrób "kompaktowanie" i spróbuj ponownie.
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  2. #12
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A kompaktowanie to...?

  3. #13

    Domyślnie

    Porządkowanie, kompresowanie... itp itd. Nie pamiętam jak się to nazywa w MSO. Od lat używam thunderbirda, ale pamiętam takie problemy z MSOE i MSO
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #14

    Domyślnie

    no ale skoro w 3 paczkach poszlo to pewnie to zajelo wiecej niz w jednym mailu. poza tym chyba wielkosc pliku pst byla ograniczona do 2gb do outlooka2000. pozniej juz nie (co nie oznacza ze jak jest przepastnie duzy to wplywa to negatywnie na plynnosc dzialania).
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    Porządkowanie, kompresowanie... itp itd. Nie pamiętam jak się to nazywa w MSO.
    w MSO i MO nazywa się to kompaktowanie i nie ma to związku z kompresją.

    Cytat Zamieszczone przez maly5 Zobacz posta
    no ale skoro w 3 paczkach poszlo to pewnie to zajelo wiecej niz w jednym mailu.
    Dokładnie. Pozatym przy dużych wiadomościach i (zwykle) wolnym łączu w kierunku internetu może się zdarzyć, że wystąpi timeout. Może dodatkowo na to wpływać źle ustawiony antywirus skanujący pocztę.

    Generalnie programy pocztowe ciężko działają przy tak dużych emailach.
    D7K SB900|N24-120 f4, N35 f1.8 i kilka słoików|...i masa drobiazgów|wszystko upchane w Tamrac Velocity 8x

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •