Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Kaspersky z Allegro

    Muszę kupić Kaspersky Internet Security z licencją na 3 komputery. Na allegro jest masa ofert nawet za trzykrotnie mniej niż w sklepie na stronie Kasperskyego. W większości są to wersji BOX z UK. Czy można zainstalować polską wersje i używać jej z dołączonym kluczem do wersji angielskiej legalnie użytkować ?
    chodzi mi konkretnie o tą ofertę:
    http://allegro.pl/kaspersky-internet...377345696.html

    w tej chwili mam licencje na jeden komputer ale kosztowała ona 110 zł. Z czego wynika tak duża rozbieżność cenowa ?

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem kiedyś wersję z UK w kasperskym IS 2009. Kod z UK nie działał na PL.

  3. #3

    Domyślnie

    Sam mam podobny problem - po dwóch latach trzeba zakupić kolejną licencję Kasperskiego - widzę, że w tej aukcji ludzie kupują jak szaleni, a sprzedawca ma 100% pozytywów.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Sam mam podobny problem - po dwóch latach trzeba zakupić kolejną licencję Kasperskiego - widzę, że w tej aukcji ludzie kupują jak szaleni, a sprzedawca ma 100% pozytywów.
    Też na to zwróciłem uwagę. Pytanie czy kupujący nie wystawiają komentarza zaraz po otrzymania klucza. Wtedy nawet jak klucz trafi na czarną listę nie mogą już wystawić negatywa.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam złe doświadczenia z takimi zakupami antywirusa.... Kupiona w taki sposób licencja działała normalnie przez rok ale jak przyszło do jej przedłużenia po zakupie upgrade to się wszystko popierdzieliło. Więc ludziom sprzedającym na aukcjach w super cenach dziękuję. Wolę iść i kupić w salonie komputerowym. Drożej ale za to pewniej.

  6. #6

    Domyślnie

    Mam i używam na 3 PC wersję z Uk. Działa identycznie jak w wersji PL. Nawet osoba nieznająca języka jest w stanie bezproblemowo użytkować ten program. Wersja polska z kluczem z UK nie działa. Upgrade? Nie robię. Po prostu co roku kupuję nowy program.

  7. #7
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Też na to zwróciłem uwagę. Pytanie czy kupujący nie wystawiają komentarza zaraz po otrzymania klucza. Wtedy nawet jak klucz trafi na czarną listę nie mogą już wystawić negatywa.
    W podlinkowanej aukcji jest wersja BOX, czyli nie wysyłają klucza via mail tylko pocztą program.

    Ja kupowałem wersję elektroniczną z USA w wersji EN dawno dawno temu. Wszystko działa jak należy, oczywiście program w wersji angielskiej (Nie sprawdzałem PL). Aktualizacje programu bez problemu. Przedłużenie licencji bez problemu. Instalacja programu po odświeżaniu systemu (czyt. format) bez problemu. Generalnie jestem zadowolony.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja kupiłem 1 stycznia, gość z allegro podał mi linka z działającą wersją polską. W mailu wysłał klucz oraz skan klucza. Zarejestrowałem go na siebie na stronie kasperskiego i wersja polska działa. Rejestracja też bez problemu. Można było kupić u tego samego gościa wersję pudełkową ale koszty wieksze ze względu na przesyłkę. A i tak trzeba by było ściągać program z Internetu bo na płycie z reguły jest stara wersja. Mogę podać linka do aukcji wtedy dotrzecie do tego samego sprzedwcy. Jak co to piszcie na maila podam linka askorka@poczta.fm
    Nikon D-5000, kit 18-105VR, Nikkor 70-300ED VRII

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar reggy
    Dołączył
    02 2010
    Miasto
    Olsztyn/Gdańsk
    Posty
    156

    Domyślnie

    Od dwóch lat kupujemy na 3 domowe komputery licencję Norton Internet Security na allegro (właśnie od użytkowników zamieszkałych w UK) i nigdy nie było problemów (raz mieliśmy wersję BOX, raz sam serial). Aktualizuje się ładnie, nigdy nie było błędów.
    Pozdrawiam, Piotr Reddig!
    Moja galeria: www.picasaweb.google.com/piotrreddig

  10. #10

    Domyślnie

    Nie chce wywolywac wojny ale czy nikt z was nie zwrocil uwagi ze majac 4 rdzenie komputer z kasperskim chodzi jak zaledwie p4 - kasperski moim zdaniem bardzo sie zepsul. No ale sa pewne utarte standardy tak jak ze "Sony to dobry sprzet". Ale nie to jest meritum sprawy - u wiekszosci sprzedawcow podejrzewam ze i u sprzedawcow kasperskiego mozna negocjowac cene zwlaszcza biorac pare licencji a juz nie mowiac jak na pare lat.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •