Close

Strona 14 z 24 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 235
  1. #131

    Domyślnie

    e tam - bede przyjmował w butelkach i sklep otworzę
    Völkchlor

  2. #132

    Domyślnie

    zamiarowywuję w tym tygodniu się tym zająć dzięki pastwisko za tutka

  3. #133

    Domyślnie

    Ależ prosz

  4. #134

    Domyślnie

    Colortec na 1L. zamówiony. Zabawę czas zacząć!
    i co ja mam tu napisać?

  5. #135

    Domyślnie

    Dzięki Wam zmusiłem się do samodzielnego wołania c-41. Po pierwsze dlatego że zniszczyli mi jeden film - został niedowołany a dla mnie to duży problem bo siedzę pod powiększalnikiem i sam robię odbitki w RA-4 a tam niema photoshopa i zabawę kontrastem, po drugie czyściej, po trzecie kiedy chce i najważniejsze w końcu wszystko robię sam ot taka ambicja. Za mną 4 wspaniale wywołane filmy i powiem szczerze w zasadzie nie ma dużej różnicy między wołaniem B&W a C-41 poza osiągnięciem odpowiedniej temperatury. Dla mnie bajka. Pogoda piękna filmów w lodówce pod dostatkiem nic tylko korzystać z pięknej pogody i kolorów świeżej wiosny czego sobie i Wam życzę.
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  6. #136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foveon Zobacz posta
    Dzięki Wam zmusiłem się do samodzielnego wołania c-41. Po pierwsze dlatego że zniszczyli mi jeden film - został niedowołany a dla mnie to duży problem bo siedzę pod powiększalnikiem i sam robię odbitki w RA-4 a tam niema photoshopa i zabawę kontrastem, po drugie czyściej, po trzecie kiedy chce i najważniejsze w końcu wszystko robię sam ot taka ambicja. Za mną 4 wspaniale wywołane filmy i powiem szczerze w zasadzie nie ma dużej różnicy między wołaniem B&W a C-41 poza osiągnięciem odpowiedniej temperatury. Dla mnie bajka. Pogoda piękna filmów w lodówce pod dostatkiem nic tylko korzystać z pięknej pogody i kolorów świeżej wiosny czego sobie i Wam życzę.
    Czyli wszystko dokładnie jak pisalem

  7. #137

    Domyślnie

    Dokładnie
    F5 z MF-28, d700, D300, SB-900 Magnifax 4 C-41 i RA-4

  8. #138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mizerek Zobacz posta
    Colortec na 1L. zamówiony. Zabawę czas zacząć!
    Ja ostatnio wziąłem zestaw na 5l. Z moich obliczeń po przerobieniu zestawu litrowego wynika, że będzie się opłacało, nawet jeśli nie zdążę przerobić całości przed upływem terminu przydatności do spożycia. Ale to oczywiście zależy głównie od tego, kto ile robi...
    Pozdrawiam,
    Marcin

  9. #139
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    a po czym poznac ze juz jest "wyjechany" zestaw ???

  10. #140

    Domyślnie

    Generalnie masz podane w instrukcji jaka jest wydajnosć - pewnie mozna ze dwa filmy spokojnie jeszcze dowołać, ale myślę ze lepiej się trzymać przepisu.

    Mi np. zestaw na 1 litr przy pojemnosci Jobo 270ml starczał na całą długość jego daty waznosci, a nie wołałem jakoś specjalnie mało. Robilem po 3 roztwory 330ml, co dało razem chyba 18 tygodni o ile poamiętam.
    Völkchlor

Strona 14 z 24 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •