Close

Strona 3 z 72 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 720

Wątek: Cena LPG

  1. #21

    Domyślnie

    No okej, a ile koron wynosi średnia krajowa

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    No okej, a ile koron wynosi średnia krajowa
    Pytanie raczej winno brzmieć: ile literków etyliny/ropy/gazu można kupić za minimalną pensję otrzymywaną w owych koronach?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    No okej, a ile koron wynosi średnia krajowa
    Srednia roczna to ok 400 000 koron z czego trzeba zaplacic 36% podatku a ze wszystko tu jest cholernie drogie to mimo wszystko szalu nie ma na tutejsze warunki (chociaz nie mozna narzekac) , co nie zmienia faktu ze w innych krajach europy zachodniej paliwo wychodzi taniej mimo ze nie maja swojej ropy.

    Cytat Zamieszczone przez hubik Zobacz posta
    Pytanie raczej winno brzmieć: ile literków etyliny/ropy/gazu można kupić za minimalną pensję otrzymywaną w owych koronach?
    Za minimalna to jakies 1230 litrow benzyny, sporo ale i tak wszyscy tu narzekaja na zdzierstwo z wlasnej ropy.
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  4. #24

    Domyślnie

    No to policzmy u nas.
    Od 1 stycznia 2010 płaca minimalna wynosi 1317 zł brutto, czyli 42 proc. przeciętnego wynagrodzenia. Czyli netto daje nam to zaokrąglając jakieś 984 z groszami. Tu masz średnie ceny paliw w kraju http://www.e-petrol.pl/
    I teraz sobie policz ile u nas zalejesz i narzekasz jeszcze, że drogo macie

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    No to policzmy u nas.
    Od 1 stycznia 2010 płaca minimalna wynosi 1317 zł brutto, czyli 42 proc. przeciętnego wynagrodzenia. Czyli netto daje nam to zaokrąglając jakieś 984 z groszami. Tu masz średnie ceny paliw w kraju http://www.e-petrol.pl/
    I teraz sobie policz ile u nas zalejesz i narzekasz jeszcze, że drogo macie
    Wez pod uwage ze chleba nie kupisz za 3 zl a za 15, mieszkania nie wynajmiesz za 1000 zl a za 4000, suma wyglada na niezla tylko ze niezle trzeba tez wydac, jak przyjdzie co do czego to okazuje sie ze z pieknej pensji nie zostaje na koncie za duzo, chyba ze ktos mieszka w osmiu w piwnicy, zyje tylko na konserwach przywiezionych z Polski i wodce od przemytnikow.

    Nie tylko ja narzekam, nawet tubylcy zarabiajacy powyzej sredniej krajowej kreca nosem i nie chodzi im tylko o cene ale o to ze sa rznieci z wlasnych surowcow, jeszcze raz podpowiem o co mi chodzi, np Szwjcarzy maja niewiele nizsze zarobki , nie maja wlasnej ropy a paliwo mimo wszystko jest tansze.
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  6. #26

    Domyślnie

    Tak czy siak relatywnie patrząc do zarobków mam wrażenie, że u nas jest po prostu popelina na maxa z cenami na paliwo.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Tak czy siak relatywnie patrząc do zarobków mam wrażenie, że u nas jest po prostu popelina na maxa z cenami na paliwo.
    Pociesze Cie, ze jak pomieszkasz za granica dluzszy czas, to po powrocie do PL bedziesz mial takie wrazenie nie tylko odnosnie do paliwa....

  8. #28

    Domyślnie

    Mi dzisiaj też szczena opadła jak ON z 4,25 na 4,50 fiknął, cuda, normalnie cuda a ponoć podwyższki dopiero będą
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  9. #29

    Domyślnie

    Dzisiaj na stacji Lukoil ul.Szczecińska cena 2,29,a Shell ul.Traktorowa 2,45
    Wiem jedno,że od nowego roku przesiadam się na rower,bo oszczędniej i zdrowo
    Mam smoka i nie zawaham się go użyć

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez locos Zobacz posta
    Pociesze Cie, ze jak pomieszkasz za granica dluzszy czas, to po powrocie do PL bedziesz mial takie wrazenie nie tylko odnosnie do paliwa....
    To po co wracać

Strona 3 z 72 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •