Close

Strona 2 z 72 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 720

Wątek: Cena LPG

  1. #11

    Domyślnie

    Przejezdzac kolo stacj auchan widzialem cene 2.23 pln. W Sosnowcu oczywiscie

  2. #12

    Domyślnie

    Co do jakości gazu na takich stacjach przy marketach może być różnie. Ja tam wolę BP, żadnych problemów do tej pory z gazem tam kupowanym nie miałem.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mishieck Zobacz posta
    Jak przekroczy 3 zł to już mi się bardziej diesel będzie opłacał...
    Przy takich stwierdzeniach proponuje rzucić okiem jeszcze na ceny oleju napędowego. U mnie na stacji w poniedziałek 4.15zł, dziś 4.45zł.

  4. #14

    Domyślnie

    Ale marudzicie W Świdniku to dopiero jest drogo


    Cieszę się że przesiadłem się na diesla. Pamiętam jak kiedyś różnica między LPG i benzyną była coś koło 1zł. Średnio opłacało się lać gaz. Jak podwyżka ma być dopiero od 1 stycznia to na bank przekroczy 3 zł. Zresztą wszystko drożeje bo od nowego roku wzrasta VAT. Oczywiście najbardziej po dupie dostanie konsument czyli my. Takie cuda!
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    Co do jakości gazu na takich stacjach przy marketach może być różnie. Ja tam wolę BP, żadnych problemów do tej pory z gazem tam kupowanym nie miałem.
    No widzisz, tankowalem i na bp , shellu i tych przy marketach - powiem tak, to samo gowno, tylko w innym opakowaniu. A przekonasz sie dopiero wtedy, jak wyjedziesz do naszych zachodnich sasiadow i zatankujesz na pierwszej lepszej stacji (lpg, czy benzyne). Jakosc paliw w Polsce jest masakryczna!

  6. #16

    Domyślnie

    e95 - 6,50 , ropa - 6,20 , LPG - 3,50 w kraju ktory ma wlasna rope i gaz, to jest dopiero paranoja .
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    e95 - 6,50 , ropa - 6,20 , LPG - 3,50 w kraju ktory ma wlasna rope i gaz, to jest dopiero paranoja .
    Tylko porównaj sobie stosunek zarobki/cena paliwa
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    e95 - 6,50 , ropa - 6,20 , LPG - 3,50 w kraju ktory ma wlasna rope i gaz, to jest dopiero paranoja .
    Nie przesadzaj. 1korona kosztuje 0,5 pln.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Tylko porównaj sobie stosunek zarobki/cena paliwa
    W Niemczech, Anglii czy Szwajcarii jest tansze paliwo a do biednych tych krajow nie mozna zaliczyc, no i nie maja wlasnych pol naftowych

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Nie przesadzaj. 1korona kosztuje 0,5 pln.
    e95 - 13 koron , ropa ponad 12 gaz 7, liczylem na kalkulatorze ta skomplikowana matematyke
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MARTINK Zobacz posta
    Dzisiaj przezylem "lekkie" zdziwienie...
    Wczoraj 2,49 zł, dzisiaj 2,64 zł

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

Strona 2 z 72 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •