Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Kiedy ranne wstaja zorze ;-).

    ...to trzeba w piecu rozpalic, jak na dworze -18..

    Witam, poczynione przed paroma dniami. W zasadzie to chcialem zrobic bardzo mrozny wschodzik na miejscowce ktora ostatnio prezentowalem...ale zaspy byly takie przy drodze, ze nie dalo rady sie przebic samochodem zeby stanac na mojej upatrzonej lesnej drozce.
    Jak juz znalazlem miejsce gdzie dalo rade zaparkowac pare kilometrow dalej, pozostalo pokrecic sie po okolicy, bo niebo piekne warunki serwowalo.

    Takze taki kadr, niejako na pocieszenie strzelilem...mysle ze calkiem sympatycznie wyszlo. Slonko wschodzi, na dworze siarczysty mroz...a kominy w oddali daja pelna para

    Zapraszam, bez dalszych wstepow. Wszelkie opinie mile widziane.




    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 03-12-2010 o 14:51
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #2

    Domyślnie

    Ładne zdjęcie. Ale musze to powiedzieć - po ostatnich pracach nie porywa mnie tak jak ostatnie
    Czuję ten mróz

  3. #3

    Domyślnie

    Krzysiu...przyjemnie, ale poprzednia wersja była dużo lepsza z racji na światełko jakie upolowałeś. Osobiście kapkę ociepliłbym dół lub zdjął z kanału niebieskiego
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Ładne zdjęcie. Ale musze to powiedzieć - po ostatnich pracach nie porywa mnie tak jak ostatnie
    Czuję ten mróz
    Mi brakuje bardziej wyrazistego motywu, bo to co mamy wyszło takie zagubione, dalekie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    (...) mysle ze calkiem sympatycznie wyszlo. (...)
    Jak dla mnie: wyszło Pierwsze co przyszło mi do głowy gdy ujrzałem zdjęcie - "zimowy zajęczy klasyk", dopiero po chwili przyjrzałem się śladom Zdjęcie fajne, mroźne, ładnie skadrowane, naturalnie obrobione i przyjemne kolorystycznie - dla mnie wsio OK.

    Pozdrawiam.
    Surfingujące buty.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Ładne zdjęcie. Ale musze to powiedzieć - po ostatnich pracach nie porywa mnie tak jak ostatnieCzuję ten mróz
    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Krzysiu...przyjemnie, ale poprzednia wersja była dużo lepsza z racji na światełko jakie upolowałeś. Osobiście kapkę ociepliłbym dół lub zdjął z kanału niebieskiego


    Moi drodzy koledzy forumowicze, ja sie w pelni zgodze ze poprzednie zdjecia ktore wystawilem byly lepsze...ale zostaly juz ocenione w swoim watku, a teraz mowimy o tym.

    Przeca napisalem, ze nie dalo rady wbic sie samochodem na tamta miejscowke, a w planach byla powtorka z wieksza iloscia sniegu i wiekszym mrozem...no chyba zebym zderzak w zaspie zostawil.
    No i taki kadr zapodalem, mial byc mrozny i wiejski poranek, a klimat tego poranka dodatkowo mial podkreslac dym z kominow


    Marrab A slady oczywiscie moje, jak widzisz trzeba bylo zakosami isc(kurde -18 a pod spodem byla jakas niezamarznieta breja). Specjalnie ich pod katem pozniejszego wykorzystania nie robilem, ale jak sie odwrocilem to postanowilem je wykorzystac do poprowadzenia wzroku wglab kadru.

    Dzieki za wpisy.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta


    Moi drodzy koledzy forumowicze, ja sie w pelni zgodze ze poprzednie zdjecia ktore wystawilem byly lepsze...ale zostaly juz ocenione w swoim watku, a teraz mowimy o tym.

    Dzieki za wpisy.
    Wiem, wiem, ale musiłem to powiedzieć. Ale po to, żeby podkreślic, że ostatnie były świetne.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Wiem, wiem, ale musiłem to powiedzieć. Ale po to, żeby podkreślic, że ostatnie były świetne.
    Wypada mi tylko podziekowac.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #9

    Domyślnie

    Czuc zimowy klimat i to na pewno udalo Ci sie przekazac w tej pracy
    Sam motyw tylko taki ... malo ciekawy mz. Pokazales, ze stac Cie na wiecej, wiec...
    ...ja cierpliwie poczekam, az sie wbijesz na te miejscowke i zrealizujesz plan w 100 ... no dobra w 99%
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •