Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie kilka pstrykow ;)

    no i ostatnio znowu poczynilem kilka fotek po raz kolejny dziewczyna 1 raz stala przed obiektywem .... same takie mi sie trafia nikt bardziej wtajemniczony nie chce mi pozowac

    i bijcie ile wlezie chce sie czegos nauczyc

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Przyjemne. Tylko co się stało z kolorem twarzy na 4? No i 1 trochę za ciemna mz.
    Pozdrawiam!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez watrix Zobacz posta
    Przyjemne. Tylko co się stało z kolorem twarzy na 4?
    No i troche tez na 2 i 3... Z kolei na 5, zeby leca w niebieski (a wlasciwie cyan).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #5

    Domyślnie

    kolor oczu rozni sie na 1 i 5. Na jedynce nie podoba mi sie. Poza tym na tym zdjeciu nos wyszedl maksymalnie duzy i ten jeden przepal na kołnierzyku razi. Pozostale sa mile, chociaz wspomniany kolor skory. Ostatnie bardzo mi sie podoba, bardzo fajnie pokazany jest aparat na zeby, tylko szkoda ze sa troche niebieskawe. Ogolnie, poza jedynka podoaja mi sie, ladnie i schludnie.

  6. #6

    Domyślnie

    Najlepsza z zestawu jest dwójka. Ma najmniej błędów kadrowych i moim zdaniem jest najsympatyczniejsza w odbiorze. Natomiast jeżeli masz zapas danych w światłach, można się pokusić o delikatniejsza obróbkę tychże. Ale wątpię, bo niestety kontrast jest dość znaczny. Ale masz dobrą pozę modelki, dobry kadr, dobrą nieudziwnioną mimikę. Gładka koszula gra z tłem i nie burzy kompozycji. Zresztą gładkie faktury są polecane na luźno pojęty początek fotografii. Łatwiej o harmonię - nie dochodzi kolejny element, nad którym trzeba sprawować kontrolę. Jak to może być problematyczne, widać na czwórce, gdzie wzory muru i sukienki tworzą istny galimatias, od którego bolą oczy. Przy tego typu kreacjach - jak je musisz fotografować - postarałbym się o jak najbardziej gładkie tło. (Perlista bransoleta - dziwny wybór.) Na trójce bardzo niekorzystnie obciąłeś nogi, na czwórce także - nie tnij w przegubach lub tuż pod nimi - tnij nad, a jeszcze lepiej gdzieś w połowie długości kości. Myślę, że jedyneczka całkiem do przyjęcia jest również - lekko kusicielska. Przepały znów dały się we znaki - rozważyłbym czarno-białą wersję by ukryć ten mankament.
    Pokazywałbym 1-3, trójkę koniecznie ciętą nad kolanami jednak. 4-5 bym odrzucił.

  7. #7

    Domyślnie

    dzieki wielkie za rady odnosnie ciecia postaram sie nastepnym razem zastosowac a co do ubioru to nie jestem jeszcze na tyle doswiadczony zeby ubierac dziewczyne w to czy tamto co pasuje do tego lub tamtego ... mysle ze na to tez przyjdzie odpowiedni czas

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar Piter18
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slimiro Zobacz posta
    dzieki wielkie za rady odnosnie ciecia postaram sie nastepnym razem zastosowac a co do ubioru to nie jestem jeszcze na tyle doswiadczony zeby ubierac dziewczyne w to czy tamto co pasuje do tego lub tamtego ... mysle ze na to tez przyjdzie odpowiedni czas

    skoro nie umiesz ich ubierać to może zacznij je rozbierać hehe najbardziej podoba mi się dwójka ( mimo tych przepałów ) jedyne co bym zrobił to spróbowałbym delikatnie rozjaśnić oczy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •