Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Aktualizacja oprogramowania Nikon Coolpix p100 v1.1

    Dla zainteresowanych,

    Pojawiła się aktualizacja oprogramowania do P100

    link do strony: Aktualizacja Oprogramowania v1.1

    Aktualizacja oprogramowania sprzętowego — informacje

    Ta usługa udostępnia aktualizację oprogramowania aparatu COOLPIX P100 do wersji 1.1.

    W wersji 1.1 oprogramowania wprowadzono poniższe udoskonalenia.

    Kontrolę zniekształceń i Autobraketing można teraz włączać równocześnie.
    — Został usunięty błąd powodujący, że źródła światła wyglądały na zielone na zdjęciach seryjnych wykonanych w programie tematycznym Krajobraz nocny.
    — Podczas włączania aparatu przez naciśnięcie przycisku odtwarzania, przy pokrętle trybu pracy ustawionym w pozycji U (tryb ustawień użytkownika), a następnie naciśnięcie przycisku MENU, wyświetlany był błąd. Ten problem został rozwiązany.
    — Został usunięty błąd, który uniemożliwiał działanie zoomu, gdy przycisk zoomu był wciśnięty w kierunku T, a zaraz później w kierunku W.
    — Usunięto błąd, który uniemożliwiał miganie wskaźnika czasu otwarcia migawki, jeśli czas otwarcia migawki ustawiony za pomocą pokrętła trybu pracy w pozycji S skutkował niedoświetleniem.
    --
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    próbował już ktoś to uruchomić??
    jakoś mi nie idzie jak wrzucę kartę(sformatowana) z tym plikiem *.bin i w menu aparatu - wersja oprogramowania to tylko pokazuje że jest 1.0 i nic nie da się zrobić...

  3. #3

    Domyślnie

    Bo skrócona instrukcja nieprecyzyjnie informuje o tym jak wgrać plik *.bin, otóż ma on być w folderze "firmware", jest o tym w pełnej wersji instrukcji.

    Ja wgrałem i dziś zauważyłem pewną rzecz której nie widziałem wcześniej, otóż przy filmowaniu, przy włączonej redukcji drgań, przy zoomowaniu (konkretnie przy "odjeżdżaniu") straszliwie trzepie obrazem. Pytanie czy to wina kiepskiego oświetlenia, czy uboczny skutek nowego oprogramowania?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •