Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    Idź na staż do najbliższej przetwórni owoców. 8 godzin stania przy taśmie z mrożonkami sprawdzi te Twoje kalesony.
    Ze ekstremalnych akcji wolę bunggie Co nie zmienia faktu, że jak moi znajomi zobaczycie te "kalesony" i powiedziałem im jak to działa to zdziwienie ich było ogromne jak dowiedzieli się, że kosztują one rozsądne pieniądze i robią to Polacy ale lansu na north face'ie i tak nie wybijesz co po niektórym z głowy a po jednym sezonie wypierze jeszcze kurtkę w normalnym proszku i żegnaj membramo
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obi Zobacz posta
    ale lansu na north face'ie i tak nie wybijesz co po niektórym z głowy a po jednym sezonie wypierze jeszcze kurtkę w normalnym proszku i żegnaj membramo
    Mój kolega Japończyk, nie prał kurtki Karrimora przez 6 lat, bo bał się, ze straci właściwości. Była tak brudna, że wstydziłem się gdziekolwiek z nim pójść.

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Obi Zobacz posta
    Ja swoje spodnie kupiłem jak były te wielkie mrozy
    http://www.sklep-presto.pl/product-p...k-LE00420.html
    spisywały się znakomicie w lutym przejdą prawdziwy chrzest bojowy w Bieszczadach
    Moje odczucia są zgoła odmienne...
    Kupiłem ten komplet http://www.sklep-presto.pl/product-p...o-Brubeck.html
    Być może ta bielizna spisuje się najlepiej w czasie intensywnego wysiłku. Ja jednak miałem ja ubraną w czasie zwykłego spaceru z psem i muszę przyznać, że przy - 5 'C było mi wyjątkowo zimno w uda ( właśnie w udach miałem wręcz odczucie jakby dodatkowego chłodzenia... ). Zeby nie być gołosłownym po przyjściu założyłem zwykłe bawełniane kalesonki Hendersona, wyszedłem ponownie i dopiero poczułem ciepełko...
    pozdrówka

  4. #54

    Domyślnie

    Wszystko zależy od termiki ciała, warunków pogodowych i wielu innych predyspozycji. Z tego co widziałem - a miałem do wyboru też thermo - poza włóczką wełnianą nie różni się on grubością od Merino, które wybrałem. Kupiłem go na zwykłe, codzienne spacery. Przy temp ok 0st, na bieliznę tylko Windstoper i normalnym chodzeniu było mi wręcz gorąco. Gdy wszedłem do sklepu to pot mnie obleciał - nie miałem pojęcia jak to potrafi izolować i trzymać ciepło, niesamowita sprawa. O kalesonach zacząłem dopiero myśleć w ub.r. gdy temp. spadły do ok 20stopni poniżej zera. Ale nie spadły niżej więc na myśleniu się skończyło bo nienawidzę tego wynalazku i zakładam jedynie na bardzo mocny wiatr przy bardzo niskim temperaturach. Przy -20 było mi w nogi ciepło w zwykłych materiałowych spodniach, oczywiście przy ruchu, stojąc to można zamarznąć przy -2 Musisz być zatem wybitnym zmarzluchem skoro było Ci zimno w uda przy -5st na dodatek zaopatrzony w thermo kalesony brubecka i na to spodnie... Dla mnie nie do pomyślenia
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-01-2011 o 20:11 Powód: ;)
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Musisz być zatem wybitnym zmarluchem
    Zmarluchom to raczej wszystko jedno, nawet wybitnym.
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #56

    Domyślnie

    dłuższą chwilę przypatrywałem się tym paru słowom i za diabła nie wiedziałem do czego pijesz teraz się zorientowałem, że ze zmarzluchów umarlaki mi wyszły
    Ty to masz oko...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    dłuższą chwilę przypatrywałem się tym paru słowom i za diabła nie wiedziałem do czego pijesz teraz się zorientowałem, że ze zmarzluchów umarlaki mi wyszły
    Ty to masz oko...
    Niestety, to moja zmora.
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #58
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafau Zobacz posta
    Moje odczucia są zgoła odmienne...
    Kupiłem ten komplet http://www.sklep-presto.pl/product-p...o-Brubeck.html
    Być może ta bielizna spisuje się najlepiej w czasie intensywnego wysiłku. Ja jednak miałem ja ubraną w czasie zwykłego spaceru z psem i muszę przyznać, że przy - 5 'C było mi wyjątkowo zimno w uda ( właśnie w udach miałem wręcz odczucie jakby dodatkowego chłodzenia... ). Zeby nie być gołosłownym po przyjściu założyłem zwykłe bawełniane kalesonki Hendersona, wyszedłem ponownie i dopiero poczułem ciepełko...
    Miałem dokładnie takie samo odczucie jak Ty. Pytanie: jakie miałeś spodnie?

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Miałem dokładnie takie samo odczucie jak Ty. Pytanie: jakie miałeś spodnie?
    pewnie jeansy... niestety nie pomnę marki
    pozdrówka

  10. #60
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rafau Zobacz posta
    pewnie jeansy... niestety nie pomnę marki
    I tutaj jest źródło problemu. Zrobiłem dokładnie to co Ty i doszedłem do wniosku, że póki nie będę śmigał po mieście jak chodzący sklep outdoorowy to trzeba się przeprosić z bawełniakami...

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •