Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Question Album zdjęć -gdzie najtaniej?

    Czołem! Chcę zrobić kilka albumów zdjęć. Mieszkam w Rudzie Śląskiej.
    (1) Gdzie tanio w rejonie Śląska wywołać album zrobiony w InDesign?
    Zastanawiałam się również czy nie zrobić albumu w necie. Wiem, że można w Rossmanie, FotoJokerze drukować albumy za pomocą programu CeWe Fotoksiążka. Znalazłam takie aplikacje:
    www.nasz-album.pl
    www.fotoksiazka.pl
    www.digitalalbum.pl
    Zależy mi na takiej aplikacji, która nie jest w pełni automatyczna, z możliwością edycji - układania zdjęć i tekstów.
    (2) Jaką aplikację do robienia albumów w internecie z możliwością ich wywołania na papierze polecacie?
    (3) Gdzie tanio i dobrze w internecie wydrukować fotoalbum?
    MAGDAITYLE

  2. #2

    Domyślnie

    Ja fotoalbumy drukuje w digitalalbum.pl i jestem zadowolony. Składam sam, na stroni digitala masz podane wymiary.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez magdaityle Zobacz posta
    Czołem! Chcę zrobić kilka albumów zdjęć. Mieszkam w Rudzie Śląskiej.
    (1) Gdzie tanio w rejonie Śląska wywołać album zrobiony w InDesign?
    Zastanawiałam się również czy nie zrobić albumu w necie. Wiem, że można w Rossmanie, FotoJokerze drukować albumy za pomocą programu CeWe Fotoksiążka. Znalazłam takie aplikacje:
    www.nasz-album.pl
    www.fotoksiazka.pl
    www.digitalalbum.pl
    Zależy mi na takiej aplikacji, która nie jest w pełni automatyczna, z możliwością edycji - układania zdjęć i tekstów.
    (2) Jaką aplikację do robienia albumów w internecie z możliwością ich wywołania na papierze polecacie?
    (3) Gdzie tanio i dobrze w internecie wydrukować fotoalbum?
    nie ma tanio i dobrze
    jest albo tanio albo dobrze
    wymienione firmy (prócz digitala bo tego nie znam) produkują bardzo przeciętne albumy w sam raz jako album pamiątkowy rodzinny
    przenigdy nie oddałbym takiego albumu jako album komunijny lub ślubny bo jestem uczulony na taką jakość
    wolę mniej i lepiej niż dużo i byle co

    jeśli to album do użytku własnego to jakość wystarczająca jeśli dla klienta niestety nie

  4. #4

    Domyślnie

    drukowałem fotoksiążkę u nich http://www.protea-taff.pl/
    jest tanio i dobrze. polecam
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    nie ma tanio i dobrze jest albo tanio albo dobrze
    (...)
    przenigdy nie oddałbym takiego albumu jako album komunijny lub ślubny bo jestem uczulony na taką jakość wolę mniej i lepiej niż dużo i byle co
    To powiedz gdzie tanio, a gdzie dobrze? Chcę wydrukować ok 20-30 zdjęć moich ślubnych i dziecka w takim albumie i dodać opisy. To mają być prezenty dla rodziny na święta, dla ludzi znających się na fotografii. Chcę, żeby były porządne.
    Gdzie drukujesz te wspaniałości wysokiej jakości?
    Ostatnio edytowane przez magdaityle ; 15-11-2010 o 17:04
    MAGDAITYLE

  6. #6

    Domyślnie

    widzialem kilka albumow z digitalalbum - polecam,
    podobnie jak najlepszefoto (u nich sam robilem)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    widzialem kilka albumow z digitalalbum - polecam,
    podobnie jak najlepszefoto (u nich sam robilem)
    Cytat Zamieszczone przez Agraf Zobacz posta
    Ja fotoalbumy drukuje w digitalalbum.pl i jestem zadowolony. Składam sam, na stroni digitala masz podane wymiary.
    Jakie parametry wybierasz, żeby było tanio, a dobrze. Bo ja skalkulowałam i wyszło 800 zł
    MAGDAITYLE

  8. #8

    Domyślnie

    30x30, okładka z ekoskóry, 10 rozkładówek + trochę dodatków wychodzi mniej niż 300 zł.
    Poza tym jest wątek o albumach, fotoalbumach i fotoksiążkach.
    Ciekawe promocje ma też labHD.pl. Jak pamiętam to 10 rozkładówek 30x45 było za jakieś 250 zł. Ale raczej w miękkich okładkach foto.
    Kto tam znów rusza prawą? Lewa, lewa, lewa!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    Jak pamiętam to 10 rozkładówek 30x45 było za jakieś 250 zł. Ale raczej w miękkich okładkach foto.
    Myślałam, że przy wydruku 20 zdjęć na ok 10 rozkładówkach w formacie A4 w 150 zł się zamknę
    To może lepiej wywołać zdjęcia i jakoś zbindować, czy oprawić. Macie pomysł, żeby to ładnie wyglądało
    MAGDAITYLE

  10. #10

    Domyślnie

    potwierdzam, najlepszefoto.pl robią dobrej jakości i niedrogie albumy.

    w FOTOLAND w Chorzowie masz ich ekspozycję jest tam kilka albumów, możesz na żywo zobaczyć jak to wygląda.
    sprzętem się nie chwalę... ale chętnie pochwalę się zdjęciami: www.janoo.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •