Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Nikon WT-4 wireless transmitter

    Witam
    Czy którys z obecnych tutaj fotografów używa? używał? tego wynalazku, bo chciałem wymienić opinie i zasiegnąc porady bo sam w końcu go uruchomiłem ale jak na razie bez rewelacji:P
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 13-11-2010 o 01:04 Powód: o matulu, ile błędów...

  2. #2

    Domyślnie

    To znaczy czego się spodziewałeś?
    Piter

  3. #3

    Domyślnie

    liczylem ze czas przesyłu zdjęć bedzie zbliżony do tego jaki osiągam po zwykłym kablu usb ale sie przeliczylem, bo z tego co wyczytalem to jest to norma, bo mialem pewne obawy , że może źle skonfigurowałem urządzenie

  4. #4

    Domyślnie

    Wifi ma teoretycznie 54Mb/s (realnie 1/2 z tego) USB 480Mb/s, tak wiec 10 razy wolniej od USB to i tak dobry wynik.

  5. #5

    Domyślnie

    A nie zalezy to od predkosci polaczenia w sieci bezprzewodowej?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    panownie z nikona wyjasnili sprawe i niestety taki urok urzadzenia

  7. #7

    Domyślnie

    W sumie bez sensu wydawac prawie 2500 zl na urzadzenie, ktore dziala 10x wolniej niz kabelek usb za 10zl I nawet bezprzewodowosc nic tu nie pomoze, chyba ze ktos na sesji np. fashion robi zdjecie co minute
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    calkiem bez sensu to urzadzenie nie jest jednak, i ma swoje plusy a bezprzewodowosc przydaje sie w plenerze i do tego pierwotnie mialo sluzyc tak czy inaczej dzieki za jakikolwiem odzew w tej sprawie

  9. #9

    Domyślnie

    Dokładnie "blackfox_fm" coś za coś. Ale długi kabel USB też spowalnia transmisję fotek do kompa. Eksperymentowałem z kablem 5m i 10m. To drugie jest rozwiązanie jest bardzo wolne.
    Piter

  10. #10

    Domyślnie

    wystarczyło zrobić multiplex z wifi, za 2500pln można było dodać jeszcze dwie czy cztery końcówki mocy, podzielić dane na 4 kanały i do komputera dodawać np usb dongle z 4 kanałami do odbioru... Byłoby nadal wolno ale 4 razy szybciej niż obecnie. Już 6 lat temu firma US Robotics na to wpadła i mam w domu router oraz dwie karty pcimcia które mają dwa kanały i jeśli jest to potrzebne to działa toto w trybie turbo jako 108Mbps a nie jak zwykłe g czyli 54Mbps.
    D300s | N17-55 | S10-20/4-5,6 | SG3-IR | Marumi CPL Super DHG | Velbon cx-888 | Tamrac Pro 12 | Tamrac System 3

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •