Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pilot....

  1. #1

    Domyślnie Pilot....

    Witam, mam pytanie... Czym się różni pilot na podczerwień od wężyka spustowego? Mam akurat potrzebę kupić coś takiego... ale nie wiem czym to się różni ??

    Potrzebuję wężyka lub pilota do d3000... jaki byście polecili... jeśli chodzi o budżet to do 100zł... bo nie mam więcej...

  2. #2

    Domyślnie

    proszę kogoś o wypowiedź/pomoc...

  3. #3

    Domyślnie

    [quote=Empire;2149906]Witam, mam pytanie... Czym się różni pilot na podczerwień od wężyka spustowego?

    ej bez jaj...pilot to pilot jest bezprzewodowy. migawke wyzwolisz tylko jak stoisz przed aparatem (czujnik jest z przedu body) a wężyk jak to wżeyk podpinasz i cykasz
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  4. #4

    Domyślnie

    Aha, no to to było oczywiste, jak dla was ;0
    A jeszcze sprawa jaki wężyk można podpiąć do d3000? bo jakoś nie moge znaleźć nic...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arecki51 Zobacz posta
    (...) migawke wyzwolisz tylko jak stoisz przed aparatem (czujnik jest z przedu body) a wężyk jak to wżeyk podpinasz i cykasz
    No nie do końca chyba. Ja mam jakiś tani zamiennik pilota za 15 PLN i łapie również z tyłu aparatu.
    Nikon D300 | D5000 | N50 f/1.4 | N18-55 VR | S50-150 f/2.8II | YN 460-II | YN RF-602 | + sporo gadżetów

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Galen Zobacz posta
    No nie do końca chyba. Ja mam jakiś tani zamiennik pilota za 15 PLN i łapie również z tyłu aparatu.
    serio, lapie z tyłu? To i ja sobie taki sprawie
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  7. #7

    Domyślnie

    Miałem tani uniwersalny zamiennik pilota do D80 (z wyborem Nikon/Canon/....).
    D80 łapał sygnał "z przodu", "z tyłu" i z każdego innego kierunku - ale tylko w pomieszczeniach.
    Nieraz na plenerach grupowych pilot z odbicia od ścian wyzwał mój aparat i kilka innych - świetna zabawa i niezapomniane podziękowania kolegów, szczególnie, gdy otwarcie mojej migawki powodowało zamknięcie czyjejś przy b.długim czasie - zamieniłem w końcu na "słabszy", który działał tylko z przodu.

    O ile wiem, to D3000 nie wejścia na wężyk - trzeba posiłkować się pilotem np: http://www.skapiec.pl/img/1532890-34...0-d40-d60.html
    Marek

    Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
    fb, music, portrait

  8. #8

    Domyślnie

    Dobra , Wielkie dzięki wam..
    "zainwestuje" te pare groszy w pilocik

    Temat do zamknięcia

  9. #9

    Domyślnie

    Faktycznie na zewnątrz pilot raczej z przodu lub pod kątem wyzwala, w pomieszczeniach nie ma znaczenia, łapie bez problemu nawet z tyłu aparatu.
    Przy okazji odradzam piloty JJC, małem 2 takie i oba padły bardzo szybko. Za pierwszym razem wymienili mi na nowy, za drugim zwrócili kasę. Sprzedawca przyznał, że mają dużo reklamacji i wycofują się z tego produktu.
    D90+grip/D80/Nikkor 18-105/Helios 44-2+pierścienie/Revueon 135 2.8/Sigma 70-300/Metz 44AF1/Nikkor 28-80

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •