Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Legalne oprogramowanie graficzne

    Witam.
    Potrzebuję informajci dotyczącej oryginalnego oprogramowania.
    Otrzymałem dofinansowanie z UP, potrzebuję kupic oryginalny program do obróbki zdjęć.
    Jaki najlepiej uwzględnić? Mysle nad PS CS 3 albo Lightroomem.
    Aktuanie uzywam i jednego i drugiego (oczywiscie w wersji trial )
    Czy w ramach dofinansowania lepiej kupic jakas starsza wersje np photoshop 7?
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Chcesz kupić takiego rupiecia jakim jest PS 7 (swoją drogą nie wiem w jaki sposób) jak już jest CS5, ze wszystkimi swoimi dobrodziejstwami? Skoro to dla Ciebie wsio rawno, to ja bym na Twoim miejscu kupił PS Elements, a resztę kasy przeznaczył na co innego.

    Albo Gimp'a se ściągnij

    Swoją drogą, nieźle... Dostałeś dofinansowanie i teraz się zastanawiasz co kupić -- dobre
    Ostatnio edytowane przez swider ; 04-11-2010 o 20:15
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez d3mane Zobacz posta
    Witam.
    Potrzebuję informajci dotyczącej oryginalnego oprogramowania.
    Otrzymałem dofinansowanie z UP, potrzebuję kupić oryginalny program do obróbki zdjęć.
    dziwnie się pytasz. ja gdy składałem wniosek musiałem w nim wykazać co chce kupić i podać konkretne rzeczy. jak już dostałem kasę musiałem kupić to co miałem zapisane w umowie. jeśli myślisz o CS5 to w legalnej dystrybucji raczej starszych wersji już nie ma, kupić musisz najnowszy soft...

  4. #4

    Domyślnie

    I właśnie dlatego uważam, że te wszystkie 'dofinansowania' to wyrzucanie pieniędzy w błoto...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kisio Zobacz posta
    I właśnie dlatego uważam, że te wszystkie 'dofinansowania' to wyrzucanie pieniędzy w błoto...
    Nie koniecznie. Pomagają wielu zdolnym, chcącym pracować na własny rachunek, a nawet w późniejszym okresie tworzącym miejsca pracy... a że czasem się trafi taki, a nie inny. Jak wszędzie.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  6. #6

    Domyślnie

    Nie wiecie jak się określiłem a mówicie. ;/

  7. #7

    Domyślnie

    A Ty wiesz jak sie określiłeś?
    Jeśli tak to kup to co ustaliłeś.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  8. #8

    Domyślnie

    Niekoniecznie. Ja np. pisałem "obiektyw" i cenę. Zresztą zawsze można zrobić aneks do umowy i po sprawie.
    Co do softu:
    Ja bym zainwestował w CS3. Zawsze możesz później zrobić upgrade
    Sam chyba w niego zainwestuję na drugim stanowisku
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Ja bym zainwestował w CS3.
    A pracowałeś na CS4 albo CS5, zwłaszcza ACR?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  10. #10

    Domyślnie

    Tak, kup CS3, kup nowa puszke, i potem biegaj na forum sie pytac, czemu to w moim legalnym fotoszopie nie moge odpalic RAW'a z z D300s ( strzelam, bo nie pamietam czy juz obsluguje czy nie).
    Kup lightrooma, chyba, ze bardzo mocno uzywasz PS'a do obrobki, ale to w takim razie mozesz spokojnie wtedy kupic np LR3+PS7

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •