Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Tamara II

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Zjawiskowa uroda modelki. Trochę pachy przeszkadzają ale i tak jest super. Pozdrawiam.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    A jakby tak wyciąć w kwadrat, MZ trochę dużo góry

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Starogard Gd
    Posty
    168

    Domyślnie

    czy na ramionach są przepalenia czy tylko na moim monitorze jest takie złudzenie? Kadr do poprawki na moje...na pewno jest za dużo góry..Modelka faajna..Konwersja B&W też nice..

  6. #6

    Domyślnie

    kwadrat!
    foto fajne
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #7

    Domyślnie

    mnie się podoba jeszcze bardziej jak zobaczyłem całą serię na Twojej stronie internetowej, gdyby nie obrona w postaci serii, to powiedziałbym, że dla mnie za dużo góry tutaj, jednak po całej palecie ujęć powiedzmy, że wypadałoby pochylić głowę
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe zdjęcie. Rzeczywiście troszeczkę bym góry obciął również, ponieważ machinalnie w przeglądarce tak sobie zdjęcie przesuwam. Natomiast gdyby była tu ciut inna koncepcja i na górze znalazłby się jakiś akcent, wtedy kompozycja taka by miała dla mnie uzasadnienie. Doskonale oczy wyszły, metalicznie, czy trochę jak czarne perły, lub jakieś kamienie szlachetne. Z minusów wskażę dłonie, które wyszły dość masywnie, a nie filigranowo - szkoda, bo byłaby perfekcja. A tak jest tylko ekstra.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •