Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113
  1. #21

    Domyślnie

    Pewnie już foci ;]
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  2. #22

    Thumbs up Ogłoszenie

    Jako że imć Pan Sailor na pojedynek mnie wyzwał ujmy przynieść nie mogę i bronić się muszę do kropelki ostatniej potu z mych skroni kapiącej. Przeto ogłaszam, że rękawicę podnoszę i w szranki dawnym rycerskim obyczajem staję.
    Powodzenia życzę Panu Sailorowi i mniemam, że na łopadki położony będę, jednakoż moja camera obscura kurzu zcierpieć nie może i z chęcią przy okazyji ją do ładu doprowadzę.

    Forumowiczów pozdrawiam, a z życiem żegnam,

    Andy_O

  3. #23

    Domyślnie

    glisek


    racja racja, mój bład
    to pewnie z tych emocji heh

  4. #24

    Domyślnie

    hihi, tak sie czepialem tylko
    a emocje to dopiero przed nimi i nami
    pozdrawiam
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #25

    Domyślnie

    Nooooo! To czekamy, czekamy, czekamy!!! Waszmościowie, aparaty w dłoń! Niech Wam modelki posłuszne będą! No chyba, że któryś będzie chciał być oryginalny i modela weźmie - mniej ciekaw jestem takiego pojedynku
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  6. #26
    sailor
    Gość

    Talking

    tak wiec skoro rekawica podjeta przez imc Andyego zostala .. udalim sie na narade co by warunki owej potyczki ustalic. Caly zespol moj ze strachu sie trzasl na sam dzwiek imienia przeciwnika (aczkolwiek przeciez kompana od sesyi i butelki) alesmy obiecali sobie walczyc do ostatniego pixela i polec z godnoscia lub zwyciezyc z chwala. po naradzie dlugiej a burzliwej sekundanci bron potwierdzili i warunki pojedynku ustalili. przeto oglaszamy wszem i wobec iz jako ze matryca w strone imc Andyego rzucona zostala a owze z godnoscia ja podniosl na pojedynek sie godzac, ustala sie nastepujace zasady:

    DOZWOLONA BRON:

    aparat cyfrowy firmy najkon wraz ze wszelkimi lufami do uzytku zdatnymi

    DOZWOLONA AMUNICJA:

    wszelakie powabne ksztalty mogace uznanie budzic oraz twory komputerowe obraz modyfikujace

    DOZWOLONA POMOC:

    zastep wiernych giermkow od adeptow szkol wizazu poprzez wykwalifikowanych trzymaczy blend do artystow stylizacji

    Aby po calym swiecie zarowno wirtualnym jak i rzeczywistym sie nie ganiac adwersarze ustalili temat:

    "akt kobiecy na podstawie inspiracji tworczoscia Salvadore'a Dali - pastisz czy fascynacja?"

    TERMIN ROZPOCZECIA POJEDYNKU:
    jako ze trudna to walka bedzie przeto z maksymalnego czasu korzystamy by do walki sie przygotowac. date ostateczna ustalamy zatem na 3 dzien miesiaca lutego anno domini 2007

    obaj zastrzegamy sobie mozliwosc oddania wiecej niz jednego strzalu po uprzednim ustaleniu ich liczby z przeciwnikiem

    tak wiec staropolskim zwyczajem zycze mojemu przeciwnikowi by go pieklo pochlonelo spusciwszy uprzednio wszelakie plagi na caly plugawy sprzet jego i aby pixele w jego camerze osbkurze myszy zjadly a oprogramowanie z majkrosoftu pochodzilo

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    "akt kobiecy (...)"
    wszelakoż tematyka mnie uspokoiła a ufam, że pozwoli zmysły pieścić
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  8. #28
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    fajnie by było, gdyby każdy przygotowywał w trakcie robienia tych zdjęć taki mini reportaż - od początku jak pomysły się rodziły, powstawały itp. - oczywiście opublikowane były by dopiero po rozstrzygnięciu pojedynku... co wy na to?

  9. #29

    Domyślnie

    A kto przejmuje sprzet Poległego i dwór cały? Hi Hi.
    x

  10. #30

    Domyślnie

    Proponuje sprzet poleglego wystawic na aukcje i tak juz mu nie bedzie potrzebny
    Pozdrawiam.

    F80, D70,

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •