Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Adobe Photoshop Lightroom 3.2 spolszczenie

    Witam! Ostatnio pobrałem ze strony Adobe próbną wersje najnowszego lightroom'a i szukam do tej wersji spolszczenia. Googlowałem trochę i nic nie znalazłem, może mi ktoś powiedzieć skąd taki plik pobrać i ewentualnie przesłać link? Pozdraiwam!!!
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  2. #2
    -----------
    Pozdrawiam
    Paweł

  3. #3

    Domyślnie

    Nie pasuje robię wszystko wg instrukcji i lipa, nawet korzystałem z tego pliku instalacyjnego i gdy ustawiam wybór języka "automatyczny" to Lightroom się w ogóle nie uruchamia, chyba że w folderze "Resources" usunę folder "pl". Może coś innego ?
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  4. #4

    Domyślnie

    Też miałem z tym problem ale działa. Musisz podmienić folder Shared a z folderu Resources plik TranslatedStrings.txt podmienić z plikiem z innego języka, ja zamieniłem z niemieckim i lightrooma mam ustawionego na niemiecki ale jest po polsku, trochę to dziwne ale działa. Mam nadzieję, nie zamotałem za bardzo.

  5. #5

    Domyślnie

    Zrobiłem tak jak zalecałeś i dalej jak klikam na ikonę lightroom'a to niby się zaczyna ładować ale się program ostatecznie się nie odpala... Co robić ?
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Może go ponownie zainstaluj, pozostałości z tego wyrzuć aby nic nie zostało i spróbuj od nowa.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziwne, bo u mnie zadziałało od razu. Tylko robiłem to na wersji 3.0
    -----------
    Pozdrawiam
    Paweł

  8. #8

    Domyślnie

    No a ja mam tę najnowszą ze strony adobe czyli 3.2 i nie działa pomocy!
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    Moje niedopatrzenie, też robiłem tak do wersji 3.0 ale to chyba w niczym nie przeszkadza.

  10. #10

    Domyślnie

    Widać tak, bo jak robię wszystko co każecie to klikam na ikonę LR i się w ogóle nie uruchamia. Ale dzięki za pomoc, może znajdzie się ktoś kto będzie wiedział o co chodzi.
    Pozdrawiam, Michał!
    BLOG

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •