Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Tamron, serwis i rozterki

    Noszę się z zamiarem wysłania Tamrona 28-75 do serwisu na wymianę gum, justowanie i... Pytanie jest następujące:
    - czy aktualizacja oprogramowania zdziała cuda ze średnio działającymi punktami autofocusa, szczególnie te które leżą na rogach?
    - czy ktoś z szanownych kolegów robił taki zabieg i z jakim skutkiem?

    Z moim D90 ostrzy jak mu się chce. Pomijam BF i FF ,bo mam nadzieję że zrobią jak się należy.

  2. #2

    Domyślnie

    Aktualizacja oprogramowania w szkle? Takich rzeczy chyba do tamronów nie ma. Jakość działania punktów AF zależy raczej od puszki niz obiektywu.
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz gówno wartych zdjęć
    D750+M50

  3. #3

    Domyślnie

    ruffio myślisz o serwisie w Gdańsku. Ja miałem "przyjemność" reklamować u nich Tamrona bo po zakupie okazało się, że ma chyba wszystkie możliwe wady. Wspomnienie tego faktu do teraz zraża mnie do dystrybutora Tamrona. Wyślij, zobaczymy czy coś się w traktowaniu klienta u nich zmieniło.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez motyl Zobacz posta
    ruffio myślisz o serwisie w Gdańsku. Ja miałem "przyjemność" reklamować u nich Tamrona bo po zakupie okazało się, że ma chyba wszystkie możliwe wady. Wspomnienie tego faktu do teraz zraża mnie do dystrybutora Tamrona. Wyślij, zobaczymy czy coś się w traktowaniu klienta u nich zmieniło.
    Tak właśnie ten serwis.
    Tylko widzisz ja serwisować będę po gwarancji i różnica jest taka, że ja płacę. Nie mówię że wymagam, ale to rozumie się samo przez się. Słyszałem, że się poprawiło tylko nie wiadomo czy to czasem nie jednostkowy przypadek.

  5. #5

    Domyślnie

    Oby Ci tylko nie popsuli wiary w siłę twojego pieniądza
    Jako posiadacz Tamrona chętnie się dowiem jak cała operacja przebiegła. Szczerze się ucieszę jak wszystko pójdzie O.K

  6. #6

    Domyślnie

    Wiesz motyl - tak naprawdę nie powinno nas interesować czy robisz za kasę, za buraki czy ziemniaki. Już raz zapłaciliśmy i to nie mało. Zaryzykuje bo nie mam innego wyboru. Tylko czekam na jakikolwiek słoik, by nie robić fot. otworkowej. Jak pójdzie - nie wiem. Napiszę jak i co.

  7. #7

    Domyślnie

    Naprawdę będę czekał na info jak potoczyła się sprawa w serwisem. Jak już napisałem też mam Tamrona i gdybym musiał korzystać z serwisu, wiadomość, że twoja sprawa została załatwiona profesjonalnie da mi informację,że jest lepiej niż było. Powodzenia.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    W-wa/3miasto
    Posty
    95

    Domyślnie

    Był nie tak dawno wątek o serwisie tamrona, sam nawet się w nim udzielałem.

    edit/ znalazłem:
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=138610

    za motylem również czekam na info
    Ostatnio edytowane przez Pirko ; 21-10-2010 o 11:04
    cała szafa puszek i zawalona piwnica słoikami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •