Close

Strona 1249 z 1821 PierwszyPierwszy ... 249749114911991239124712481249125012511259129913491749 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 481 do 12 490 z 18204
  1. #12481

    Domyślnie

    dzięki chłopaki za zabranie głosu!

    jeżdzę spokojnie, raczej 'eco' - aktualnie mam v40 1.8 GDI i to nawet jest ok. Ile wymiana skrzyni Cię wyniosła, majątek ? @BigMonster - możesz podzielić się (jak nie tu to na PW) swoją opinią o xc70 ? co sądzisz o tym aucie ?

    niestety na polskich stronach głowna kombinacja to diesle + automat.

  2. #12482

    Domyślnie

    Czy diesel czy benzyna, skrzynia nie ma raczej nic wspólnego z typem silnika. Benzyna ma większy moment obrotowy, dlatego jest raczej bardziej narażona na szybkie zużycie.

  3. #12483

    Domyślnie

    Myśle że się mylisz. Skrzynia w dieslu bardziej dostaje po d....ie. W jednym z dobrze znanych warsztatów zajmujących się skrzyniami automatycznymi, koleś powiedział w przypadku mojego Volvo, że te modele jeśli z automatem to lepiej benzyna. Skrzynia wytrzyma bardzo długo.
    Aktualnie też mam automat i jestem mega zadowolony, ale to już inna konstrukcja


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #12484

    Domyślnie

    XC70 to rewelacyjne auto a przy T6 to rakieta. Niestety przy ciężkiej nodze w zbiorniku robi się lejek
    Nie wiem na jaką wersję patrzysz, miałem summum. Regulowane zawieszenie to bajka, żadne dziury nie są straszne a bruku się nawet nie czuje np. jadąc przez Wrocek Czy Łódź.
    Sprzedałem ze względów czysto ekonomicznych, skończyła się gwarancja. Auto w eksploatacji nie jest tanie bo jak robisz przeglądy w serwisie volvo to tanio nie jest, jednak auto się odwdzięcza.
    Przy sprzedaży mało się nie bili. Jak powiedziałem w serwisie, że chcę zmienić na nowe, to zaraz chcieli odkupić. Poszło o ile pamiętam za chyba 130 000,- brutto. Szkoda, że ich już nie robią.
    Przez te kilka lat jeżdżenia nie miałem z nim żadnych problemów.

  5. #12485
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    @robin102 jak twoje auto ? I kontakt z Niemcem?

  6. #12486

    Domyślnie

    Nie odpisał na dwa maile. Może pytania były za wnikliwe, ale lubię wiedzieć co kupuje, zamierzam kupić.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #12487

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Nie odpisał na dwa maile. [...]
    Może jeszcze płacze...
    LED ZEPPELIN

  8. #12488
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Haha... Po mundialu?

  9. #12489

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Może jeszcze płacze...
    ze nie będzie po bułki czym jeździć w niedzielę
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #12490

    Domyślnie

    Co myślicie, jakie macie zdanie w perspektywie z dieslami co będzie w naszym kraju ? Pytam bo wile fajnych autek na mobile.de znajduję w wersji z dieslem mocnym. Bywają autka w idealnym stanie z małym przebiegiem i tańsze od benzynówek porównywalnych. Diesla świetnie mi się eksploatuje puki kosztów nie generuje. 1200 km urlopowej trasy przejechałem szybko po autostradach i wolno w długich korkach, a średnie zużycie wyszło 5,45 OM miło pod dystrybutorem i miło przy wyprzedzaniu. Jak tu nie kochać turbodiesla
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1249 z 1821 PierwszyPierwszy ... 249749114911991239124712481249125012511259129913491749 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •