Close

Strona 1247 z 1845 PierwszyPierwszy ... 247747114711971237124512461247124812491257129713471747 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 461 do 12 470 z 18450
  1. #12461

    Domyślnie

    Czy znajdę tu właściciela Superb'a II, najlepiej kombiaka?

  2. #12462

    Domyślnie Szukam pewnej nietypowej rzeczy/czesci do samochodu.

    Chodzi mi o taka gruba na kilka mm gume naklejana np w bagazniku, zeby kolo zapasowe nie lezalo berposrednio na blasze.
    Na pewno widzieliscie kiedys cos takiego, czasami sa tez takie gumy naklejane w rogach jesli tam akurat wypadlo laczenie blach.

    Mam w bagazniku takie dwie (odpywowe chyba) otwory okolo 4 cm srednicy zatkane gumowymi korkami/tulejami.
    Jeden otwor troche przerdzewial i korek wypadl.
    Chce to oczyscic z rdzy, pomalowac i nakleic na ta taki kawalek gumy, ktory mam obok naklejony fabrycznie pod kolem. Od spodu tez to jakos zabezpiecze.

    A teraz do rzeczy, no nie ma opcji zebym to znalazl w necie
    Jak wpisze guma antykoropzyjna lub zabezpieczajaca to zaraz jakis bitex w sprayu wyskakuje, jak wpisze guma do samochodu/bagaznika to wycieraczki gumowe wyskakuja.
    Jak to sie nazywa?
    Ktos wie jak to znalezc?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #12463
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #12464

    Domyślnie

    Dzieki, ale to nie to
    Tam pod kolem dojazdowym jest ewidentnie naklejone kilka kawalkow gumowej łaty. cos jakby ktos sobie z detki rowerowej wycial, tylko ze grubsza i z taka lekka porowata powierzchnia.
    Jak nie znajde to sobie dorobie jakas zatyczke i ta pasta-masa wysmaruje.
    Dokladnie takim czyms jest pokryta podloga bagaznika od spodu, znaczy od podwozia.

    Chcialbym po prostu nakleic gumowa łatke. A jak wpisze w google łata gumowa to mi wyskakuje mata gumowa
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #12465
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Chodzi mi o taka gruba na kilka mm gume naklejana np w bagazniku, zeby kolo zapasowe nie lezalo berposrednio na blasze.
    Proszę: https://allegro.pl/listing?string=ma...p-aut-1-1-0621


    Tylko poszukaj sobie twardej i bez powłoki aluminiowej. W prawie każdym sklepie motoryzacyjnym to dostaniesz.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #12466

    Domyślnie

    Chyba to to.
    To w bagazniku ma troche inna fakture na wierzchu i czesciowo jest polakierowana.
    Ale chyba nie znajde nic bardziej pasujacego.
    Dzieki.

    Nakleje taka mate w bagazniku a od spodu (podwozia) posmaruje ta guma na pedzel co Robin pisal.

    @Rafał_Sz jeszcze jedno pytanko. A ta mata jak ja przykleisz dobrze trzyma czy mozna ja oderwac i znowu nakleic.
    Bo wolalbym taka, co to jak nakleisz to tak trzyma, ze nie da sie zerwac bez uszkodzenia.
    Ewentualnie moge jakims klejem sie wspomoc...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #12467
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Fabrycznie maty wygłuszające są najpierw naklejane na podkład, potem auto idzie na lakiernię. Dlatego masz to polakierowane.

    Jeśli odtłuścisz i dobrze dociśnie po naklejeniu to nie ma bata, żeby odleciało - trzeba jednak zazwyczaj 24 godzin żeby klej zwulkanizował "na amen". Miejsce gdzie wyszła ruda szmata posmaruj przed naklejeniem maty Cortaninem F. Miejsce to zrobi się po chwili czarne i rudzielec umrze na wieki.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #12468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maro66. Zobacz posta
    Tak, tak, kupcie sobie wszyscy samochody swoich marzeń. Szybko się wyleczycie.

    Sam myślałem o "UFO" zanim poczytałem jaki zajeb...y mają lakier, jak tanie są części i w ogóle. Do tego (sorry za stwierdzenie), ale to "babski" samochód. 9 na 10 które widziałem, to kobitki prowadziły. Ten dziesiąty, to pewnie mąż żonie samochód na przegląd odprowadzał. Do tego jedyny sensowny silnik, to benzyna 1,8. Świetny motor, ale w zasadzie innego wyboru nie ma. Tak się ludziska kręcą tą furą, że cena nigdy nie jest adekwatna, do tego za co płacimy. Strasznie przeszacowany samochód. Podobnie jak VW. Ogólnie, jak człowiek nie śpi na forsie, jest ciężki wybór. W zasadzie większość konstrukcji, nazwijmy to budżetowych (do 40 tysi) po +/- 2012, to mniejsza, lub większa mina.
    Cóż lakiery są miękkie i blachy cienkie w hondach można powiedzieć że do 10 lat można je utrzymać przy woskowaniu. W większości będą już korodować przed skończeniem 10 roku życia.
    Co do silników uważam że hondy mają jedne z najlepszych o ile nie najlepsze silniki w klasie do 1300-2000cm2 wolnossaki wpadeki z silnikami praktycznie nie istniały w porównaniu do mazdy czy toyoty.
    Czy babskie czy nie to kwestia gustu, ufo to jedno z najbrzydszych civików w historii w mojej ocenie ale są tacy którym się podobają.Zaletą ich jest z pewnością to że nie są specjalnie używane jako firmówki w porównaniu do opla,forda.

    Większość toyot,mazd i hond trafia za ocean a tam nikt nie jeździ tak długo jednym autem jak u nas dlatego też producent nie dba o to żeby były żywotne , nie jest to w ich interesie i większości ich klientów którzy w ciągu 5-7 lat wymienią na nowsze.

    Ceny hondy nie są wyższe od innych producentów jak toyota,mazda czy vw. Ciężko je porównać z oplem czy fiatem bo to jednak klasa oczko wyżej. Te są tańsze nie przeszacowane czemu ich nie kupić ?

    [QUOTE=robin102;3964048]Pełno jest samochodów jak najbardziej z małym przebiegiem prawdziwym tylko kosztują więcej. przykład, pierwszy właściciel. Jakby ta Honda miał 100 tys km przebiegu to by kosztowała cyrka 9000 Euro
    sprzedawca z dobrymi opiniami. oczywiście za granicą też można trafić na kombinowane auto, ale szansa dużo mniejsza niż u nas , /QUOTE]

    Różnie bywa jeśli kupujesz samochód z przebiegiem do 100tys.km to kupujesz go od 1 właściciela który serwisuje je w aso hondy masz wgląd w pełną dokumentację auta i możesz zawsze pojechać do hondy i potwierdzić. W Niemczech są tak samo kombinowane jak u nas. Nie kupiłbym auta które ma mniej jak 100tys.km więcej niż 1 właściciela od nowości i nie było serwisowane w aso.
    Ostatnio edytowane przez fanta ; 26-06-2018 o 14:26

  9. #12469

    Domyślnie

    A jakie to wpadki zaliczyła Mazda ? Pierwsze słyszę . Jedynie diesle są nie polecane . Benzyny to silniki nie do zajechania.

  10. #12470

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fanta Zobacz posta

    Większość toyot,mazd i hond trafia za ocean a tam nikt nie jeździ tak długo jednym autem jak u nas dlatego też producent nie dba o to żeby były żywotne , nie jest to w ich interesie i większości ich klientów którzy w ciągu 5-7 lat wymienią na nowsze.
    W Europie podobnie też nikt samochodu na lata nie kupuje, bo raz, że się to nie opłaca, a dwa dziś samochód jak ubranie dla niektórych. Nie widziałem jeszcze żadnej bezwypadkowej zardzewiałej Hondy, a kilka oglądałem. Niemniej były to samochody zadbane. Ja wszystkie swoje auta poddaj konserwacji nadwozia i podwozia. Prosty tani zabieg i o dziwo skuteczny jak cholera. Nawet mój Ford jest bez żadnej rdzy i też zabezpieczony na lata. W naszym klimacie, a szczególnie u mnie trzeba o samochód dbać, bo soli na drogi nie żałują
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 26-06-2018 o 14:32
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1247 z 1845 PierwszyPierwszy ... 247747114711971237124512461247124812491257129713471747 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •