Close

Strona 1243 z 1845 PierwszyPierwszy ... 243743114311931233124112421243124412451253129313431743 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 421 do 12 430 z 18449
  1. #12421

    Domyślnie Wątek motoryzacyjny, wybór auta, części, pogaduchy o motoryzacji itp.

    Kup o czym śnisz po nocach
    Też zawsze kupowałem auta z rozsądku. Bo młodsze, mniej km przejechane i nigdy nie kupiłem auta moich marzeń. Ostatnio usłyszałem dobre pytanie odnośnie takiego podejścia: czy przez następne 3-5 lat chcesz rano otwierając garaż cieszyć się, że jest to Twoje wymarzone, czy mówić sobie pod nosem: kurde a mogła stać tu ta „Honda”
    A jeśli chodzi o Opla to złego słowa nie powiem. Miałem Vectrę C przez 3-lata i przejechałem 120kkm. W ogóle nic się nie działo. Wymiany oleju i tankowanie. Potem miałem Insignie i też byłem zadowolony. Jeździłem 2-lata i tylko wymieniłem sondę lambda. Może trafiłem na dobre egzemplarze. Oba auta kupione w NL


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #12422

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta

    Po za tym kup Honde Civic...bo to Honda.
    A Opel to najtansza niemiecka marka.
    .
    Najtańsz to nie, nie jeszcze Ford bryluje w najtańszości, a Opel bardzo, ale to bardzo poprawił jakość sowich aut. Mam dwóch kumpli w ASO Opla i mam w to wgląd. Opli też miałem trzech czy czterech Hondy trochę znam, bo też kumpel miał dwie służbówki i jeździłem często z za kierownicą. Samochody zupełnie inne. Dla mnie Opel to spokój, bezpieczeństwo i nuda

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Paw-Bor Zobacz posta
    Kup o czym śnisz po nocach
    Też zawsze kupowałem auta z rozsądku.
    Tak jak ja niestety

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    A z Focusem to co, ze chcesz zmieniac?
    .
    Z Focusem wszystko jak najbardziej OK, sprawny na 102 nic się nie psuje, mało pali, dobrze ciągnie w trasie, albo nawet super. Przebieg bardzo nieduży jak na tyle lat. Bardzo zadbany jednak źle się z Fordem czuje. Jakiś dyskomfort,mam. Strach go trzymać na lata bo Ford. Wydaje się, że nie pasuje do mego charakteru, na poważnie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Po 3 nie.

    Po 3,5 tak.

    Robin a zmieścisz UFO za BMW i nowym motorem?
    Z BMW zrezygnowałem bo do garażu nie wchodzi, brak 5 cm poza tym okrutnie trudno kupić egzemplarz wart kupna i po paromiesięcznym zapale odstraszyły koszty utrzymania BMW .
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #12423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    A dlaczego twierdzisz, ze po 3 latach nie sprzedadza a po 3,5 tak?.
    ..
    Ze moze jakis leasing byl na 3 lata?
    Raczej bym nie chcial samochodu fo firmie.
    Tak leasing + pół roku w celach podatkowych.

    Czym sie różni kupno za gotówkę, od leasingu w działalności, prócz tego, ze tren drugi wychodzi z 30% taniej?

    Przecież nei chodzi tu o flotówki.

  4. #12424

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Podpowiedzcie, czy głupio kombinuje czy jednak słusznie. Budżet max 9-10 tys Euro, zakup w DE będzie jeśli będzie.
    Na liście w zasadzie dwa auta. Honda Civic ( ufo) którą zawsze chciałem mieć dostępne roczniki 2010-11 oraz Astra lV którą bezpiecznie mieć z wygody i taniości utrzymania rocznik 2013 -2015 nawet. Szukam aut z minimalnym prawdziwym przebiegiem i tak sobie drapie się po łysinie, ze może lepiej kupić Astrę auto znacznie młodsze, nowsze konstrukcyjnie ?
    Co Wy na to które ruch będzie większą głupotą 4 lata różnicy !!
    Jeździłem ostatnio parę miesięcy Astrą IV w wersji Cosmo - tapicerka półskóra, ładne wykończenie, wygodne, auto dość ciężkie ze sporym rozstawem, więc w trasie prowadzi się bardziej jak segment D - ogólnie wygodny, bezproblemowy, trochę nudny, ale całkiem niebrzydki (szczególnie w środku) dupowóz. W stosunku do III jest spora przepaść, więc bym się specjalnie nią nie sugerował.

  5. #12425
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Astra z tylnym napędem. No zacna fura!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #12426

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Jeździłem ostatnio parę miesięcy Astrą IV w wersji Cosmo - tapicerka półskóra, ładne wykończenie, wygodne, auto dość ciężkie ze sporym rozstawem, więc w trasie prowadzi się bardziej jak segment D - ogólnie wygodny, bezproblemowy, trochę nudny, ale całkiem niebrzydki (szczególnie w środku) dupowóz. W stosunku do III jest spora przepaść, więc bym się specjalnie nią nie sugerował.
    Na poczatek napisze tak zeby nie bylo urazy, powaznie. Kojarze cie od dawna na forum, wrecz jestes jego nierozerwalna czescia i bez ciebie Nikoniarze to nie bylo by to samo...

    Ale tym wpisem, to pogrubione to......buhahahahah. Spadlem z krzesla i brzuch mnie boli ze smiechu. Boszszee czy ty widzisz i nie grzmisz.
    Jeszcze zaraz ktos napisze ze Passat to luksusowy woz prawie E klasy to sie udusze ze smiechu.

    You made my day, dzieki
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #12427

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Jeździłem ostatnio parę miesięcy Astrą IV w wersji Cosmo - .
    Jeżdze ze swoimi klientami zazwyczaj ich samochodami. Wszystko już było, czasem namolnie poproszę to gdzieś za miastem się śmignę Największe wrażenie ever zrobiło jak do tej pory na mnie Subaru Forester chyba 2,5 L
    Zgadzam się, tak Astra 4 to bardzo dobrze i do końca zrobione auto. Niestety takie jakieś zwykłe jak Opel szczególnie na zewnątrz. W środku fakt jakby klasa wyżej Ciężar samochodu wzmaga uczucie komfortu i pewności prowadzenia, a szczególnie jak jest z tyłu drążek wata. Są takie wersje z drążkami wata. Tylko ja już tyle tych Opli miałem

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Astra z tylnym napędem. No zacna fura!
    Ten akurat tak sobie jeździ, ale myślę o wersji doładowanej 1,4 140 KM i jakby się dało to wersja 3 drzwiowa, bo mi 3 drzwi nie potrzebne do niczego, czyli GTC, te wersje nawet w DE łatwiejsze do kupienia z małym przebiegiem. Niemniej wiadomo HONDA to Honda tylko, że stara będzie.
    Autem już nie mam potrzeb w ściaganta się bawić. Pod tym względem mój Focus zapewnia wszystko co bym oczekiwał
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 19-06-2018 o 21:25
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #12428

    Domyślnie

    Czemu ten Forester akurat?

  9. #12429

    Domyślnie

    Bardzo ładnie jechał, porządnie, wręcz perfekcyjnie wykonany w porównaniu do aut tego typu zbliżonej ceny i segmentu.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #12430

    Domyślnie

    @robin102 jakbys jednak chcial Civica to moge ci wskazac komis, ktory ma cos takiego jak dobra opinia i w sumie pewne fury w 99 %, za odpowiednia cene. (100 % pewnosci to nie ma nigdy;-0 ) I moj brat tam kupowal Mazde 6 i Mondeo 2.0 Ecobost w automacie i zasadniczo obie fury byly/sa spoko.
    Przeglady przedsprzedazowe w ASO przechodzily bez problemu. I nawet maja kilka Hond Civic 2010/11/12 do 40 tys zl.

    A ta Mazda to teraz ja po bracie jezdze
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 19-06-2018 o 21:52
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1243 z 1845 PierwszyPierwszy ... 243743114311931233124112421243124412451253129313431743 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •