Close

Strona 1242 z 1843 PierwszyPierwszy ... 242742114211921232124012411242124312441252129213421742 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 411 do 12 420 z 18430
  1. #12411

    Domyślnie

    hej!
    mam pytanko, czy ktoś z Was miał obecność z volvo v70 III generacji ? najlepiej w konfiguracji benzyna +gaz ? Poszukuję następcy dla poczciwej V40 i moją uwagę zwróciła V70. Poniżej 30 tys za rocznik 2007-2008 za auto z fajnym wyposażeniem wydaje mi się podejrzane

  2. #12412

    Domyślnie

    Hej. Nie wiem jak na rynku PL, ale w NL Volvo jest bardzo popularne i jeździ tego sporo. Też troszkę patrzę na te auta, tyle że rocznik 2012-1014. Ale za rocznik 2007-2008 tylko w benzynie trzeba zapłacić +/- 9-10k euro, wiec cena 30k zł to tanio


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #12413

    Domyślnie

    Podpowiedzcie, czy głupio kombinuje czy jednak słusznie. Budżet max 9-10 tys Euro, zakup w DE będzie jeśli będzie.
    Na liście w zasadzie dwa auta. Honda Civic ( ufo) którą zawsze chciałem mieć dostępne roczniki 2010-11 oraz Astra lV którą bezpiecznie mieć z wygody i taniości utrzymania rocznik 2013 -2015 nawet. Szukam aut z minimalnym prawdziwym przebiegiem i tak sobie drapie się po łysinie, ze może lepiej kupić Astrę auto znacznie młodsze, nowsze konstrukcyjnie ?
    Co Wy na to które ruch będzie większą głupotą 4 lata różnicy !!
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 19-06-2018 o 15:00
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #12414

    Domyślnie

    Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi , ja wolę młodsze auto, bo nie lubię często zmieniać Opla możesz mieć spokojnie 3-letniego z przebiegiem poniżej 100 tyś, Honda to już samochód 7-8 letni.
    A dlaczego zakup tylko w DE? u nas łatwiej sprawdzić przebieg. W przypadku Opla to i w DE co prawda można sprawdzić w ASO, ale ze starszym samochodem nie będzie już tak łatwo, a tam też kombinują
    Ja osobiście kupiłbym Astrę kupioną w polskim salonie.

  5. #12415

    Domyślnie

    W DE , bo tu u nas rynek używanych to prawdziwa patologia. Auto rozważam na oponach z pierwszego montażu czyli takiego z prawdziwym przebiegiem 40-60 tys km max. W Polsce bardzo trudno o samochód od pierwszego właściciela z niedużym przebiegiem. Szybko bardzo się sprzedają, albo przechwytują pośrednicy. Chociaż nie przeczę, też się zdarzają sam taki ustrzeliłem dwa lata temu, a np ta Astra rokuje tylko kolor zupełnie nie mój.
    https://www.otomoto.pl/oferta/opel-a...-ID6AnOcb.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #12416

    Domyślnie

    U nas z nowszymi nie jest tak tragicznie, największe przekręty są ze starszymi i ze sprowadzonymi, dlatego napisałem, że kupiony w polskim salonie
    Brąz to też nie moja bajka, ale oglądałem Insignię w takim, albo podobnym kolorze i powiem szczerze, że po dłuższej chwili przestał mi przeszkadzać i jakby inne rzeczy mi pasowały to bym kupił.

  7. #12417

    Domyślnie

    Taka, ta wersja Hondy od lat spać nie daje Już ze dwie konkretne przymiarki robiłem, ale zawsze coś. Chce na jesieni sprzedać swojego Focusa i ....
    Może lepiej było by pomyśleć o ten następnej nowszej wersji Civica 9 generacji, ale ona jakos nie podoba się, wydaje się też tandetna w wykończeniu. Z drugiej strony pod wydumkę swoja kupować stary model ?
    https://www.mobile.de/pl/Samochod/Ho...262272421.html
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #12418

    Domyślnie

    Robin jak chcesz znalzc Opla Astre IV, 3 letniego z polskiego salonu, to sobie dluuugo poszukasz.
    Kto kupuje samochod w salonie i go sprzedaje po 3 latach.
    Zrobilbys tak?.
    Jeszcze 5 letni to rozumiem, moze byc ciezko troche ale pewnie da rade zadbany egzemplarz z polskiego salonu do 100 tys przebiegu.

    Sam mowisz, ze chcesz Honde Civic, znsczu ze zawsze ja chciales.
    To kupuj. 7-8 letnie auto bedzie mialo 100 tys lub z lekkim hakiem.
    Na pewno wiekszy wybor niz szukajc 3-letniego Opla.

    Po za tym kup Honde Civic...bo to Honda.
    A Opel to najtansza niemiecka marka.
    I zwroc uwage na slowo najtansza, bo to po prostu sie odbija na jakosci.
    Tak, ja wiem ze "Ople to panie miliony robia na gazie".
    A drugie slowo niemiecka. I tu juz dochodzimy do moich osobisty ch uprzedzen do niemieckiej motoryzacji (nie calej).
    Kiedys mialem z wypozyczalni jako auto zastepcze Astre 3. Twarde siedzienia, twarde czarne wnetrze, wszystko kanciaste, finezyjne linie deski rozdzielczej jakby je siekiera rzezbic, drzwi sie zatrzaskuja jak klapa w czolgu. Typowy, twardy i przygnebiajacy deuchland.

    Porownaj chocby wyglad wnetrza Astry IV do Hondy Civic, poczytaj o prowadzeniu, przyj mnosci z jazdy itp.
    Choc i tak Niemcy zrobili kosmiczny postep wzgledem wnetrza w 4 generacji.

    Robin daj spokoj, nie kupuj Opla ani samochodu z grupy Wieswagena.
    Jesli cie stac to kup ta Honde.

    P.s A jeszcze na koniec 2 pytania.
    A z Focusem to co, ze chcesz zmieniac?
    A moze Mazda 6, 2 generacji w benzynie 2 litry. Wszedlbys w segment D.
    Silniki niee do zarzniecia i jakby co to ja mam pierwsza generacje i sluze wszelkim info.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #12419

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Robin jak chcesz znalzc Opla Astre IV, 3 letniego z polskiego salonu, to sobie dluuugo poszukasz.
    Kto kupuje samochod w salonie i go sprzedaje po 3 latach.
    Po 3 nie.

    Po 3,5 tak.

    Robin a zmieścisz UFO za BMW i nowym motorem?

  10. #12420

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Po 3 nie.

    Po 3,5 tak.

    Robin a zmieścisz UFO za BMW i nowym motorem?
    A dlaczego twierdzisz, ze po 3 latach nie sprzedadza a po 3,5 tak?
    Opel nke jest marka premium (bez urazy dla userow Opla).
    To jak ktos kupuje nowke sztuke z salonu Opla to znaczy, ze raczej nie spi na forsie.
    Po prostu by bardzo duzo stracil sprzedajac pk 3 latach jak samochod jeszcze zdrowy.
    Wg mnie biorac pod uwage polskie przecietne warunki ekonomiczne, to 5 lat jest ta granica kiedy ludzie dopiero sprzedaja fury, ktore zakupili w salonie.
    Ze moze jakis leasing byl na 3 lata?
    Raczej bym nie chcial samochodu fo firmie.
    Bo jak to mowia:
    -Jaki samochod podjedzie pod polmetrowy kraweznik?
    -Sluzbowy
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1242 z 1843 PierwszyPierwszy ... 242742114211921232124012411242124312441252129213421742 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •