Close

Strona 1845 z 1845 PierwszyPierwszy ... 8451345174517951835184318441845
Pokaż wyniki od 18 441 do 18 447 z 18447
  1. #18441

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Do mnie tez tak słabo, ale się przekonałem po kilku jazdach testowych i wnikliwym oglądaniu KIA i pojazdów konkurencyjnych w zbliżonej, ciut wyższej cenie. Tylko Golf trzyma fason i jest materiałowo, pasowaniowo lepiej wykonany od KIA Xceed, niestety duuużo droższy. KIA fajny samochód do jeżdżenia bez nobilitacji dla właściciela.
    Jedna rzecz co mi się w tym Xceed słabo podoba to dominująca czerń w kabinie jak w mazdach z ubiegłego stulecia
    Widziałem taką Kię w Twoim kolorze na żywo. Całkiem fajnie się prezentuje, natomiast z SUV-em to raczej niewiele ma wspólnego

    Co do czerni w kabinie to jest teraz plaga. Najgorsza jest podsufitka w ciemnym kolorze, moja żona twierdzi że takie auto wygląda jak po pożarze

  2. #18442

    Domyślnie

    No bo to jest kompakt z podniesionym zawieszenie a nie SUV.
    O ile dobrze zobaczyłem w specyfikacji, jest o tyle wyższy od zwykłej wersji, ile ma dodane do prześwitu. Mylę się ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #18443

    Domyślnie

    Ależ skąd... To sprawdzony przepis dzisiaj: weź auto segmentu B, podnieś zawieszenie o 2 cm, cenę o 50% i nazwij go SUV-em.

  4. #18444

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    No bo to jest kompakt z podniesionym zawieszenie a nie SUV.
    O ile dobrze zobaczyłem w specyfikacji, jest o tyle wyższy od zwykłej wersji, ile ma dodane do prześwitu. Mylę się ?
    Nie no racja. KIA ten pojazd lokuje jako taki pomostowy, między kwadratowymi SUVami, a kompaktami. prześwit tej Xceed to pokaźnie 18,4 mm np w porównaniu do mistrza segmentu SUV Nissana Kaszkaja który ma prześwit 18 cm , a Suzuki Vitara 17 cm . Dane obmierzone osobiście z natury z katalogowymi się zgadzają nul nul ..... w KIA było 18,5 od najniższego punktu nadwozia.

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Widziałem taką Kię w Twoim kolorze na żywo. Całkiem fajnie się prezentuje, natomiast z SUV-em to raczej niewiele ma wspólnego

    Co do czerni w kabinie to jest teraz plaga. Najgorsza jest podsufitka w ciemnym kolorze, moja żona twierdzi że takie auto wygląda jak po pożarze
    Akurat w tym egzemplarzu co tam dla mnie trzymają do 30 kwietnia to podsufitka jasno szara, ale całość wnętrza oczywiście w czerni Ratuje bardzo przyzwoita jakość tych plastików i materiałów.
    Jakoś tak tak w rozkroku jestem. Znajomi mówią aby to kupić, bo oferta cenowa wyjątkowa do tego co w aucie jest i jak jeździ.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-04-2024 o 20:58
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #18445

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    prześwit tej Xceed to pokaźnie 18,4 mm.
    Moja Skoda ma 18 cm prześwitu, z gładką podłogą.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #18446

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Moja Skoda ma 18 cm prześwitu, z gładką podłogą.
    Ale co zrobić, że samochody coraz cięższe i coraz niższe, a jak podniosą z tej niskości o 2 cm czyli do normalności to trzeba dopłacać
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #18447

    Domyślnie

    Niektórzy muszą dopłacać za niższe

Strona 1845 z 1845 PierwszyPierwszy ... 8451345174517951835184318441845

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •