Close

Strona 1843 z 1843 PierwszyPierwszy ... 8431343174317931833184118421843
Pokaż wyniki od 18 421 do 18 430 z 18430
  1. #18421

    Domyślnie

    Przeciwnie - na pierwszy ogień pójdą prywatne pojazdy. Pytanie stąd, że mój znajomy już jakiś czas temu musiał podstawić swoją terenówkę do pobliskiej jednostki, 100% sprawną i zatankowaną do pełna. To było w ramach ćwiczeń, ale jest w pełni usankcjonowane prawnie.

  2. #18422

    Domyślnie

    Skoro znajomy tak mówi, to pewnie tak jest. Wniosek prosty, nie sprowadzaj terenówki, Polska to dziki kraj
    https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci...ietnia/82tslkx

  3. #18423

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Polska to dziki kraj ]
    A to ciekawe spostrzeżenie!
    Ale możesz mieć rację. Temat do przemyślenia...

  4. #18424

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    ...Zastanawiam się, czy warto przywozić 4x4 do PL, czy nie bardzo, bo zaraz ktoś położy na tym swoją łapę?
    Ja rozumiem, że fallout, a za grabanicą również ciwił łar ładnie weszły w boxofisach, ale żeby tak zaraz? Jeśli już faktycznie tak się stanie, zaraz, to kwestie przejęcia naszych wozideł chyba i tak będą najmniejszym problemem

  5. #18425

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Ja rozumiem, że fallout, a za grabanicą również ciwił łar ładnie weszły w boxofisach, ale żeby tak zaraz?
    A mógłyś tak po naszymu?
    Poza tym HGW, że się tak wyrażę. W razie czego i tak żaden z nich pożytek, bo wachy nie będzie i do granicy się nie dojedzie. Która i tak będzie srogo zamknięta...

  6. #18426

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Pytanie z trochę innej beczki. Czy ktoś z Szanownych Państwa - posiadaczy SUV-ów i innych czterołapnych miał (nie)przyjemność otrzymać pisemko z armii na temat potencjalnego przejęcia wozu w razie W? Jak to w praktyce wygląda dzisiaj? Dotyczy tylko właścicieli, czy również leasingowców?
    Zastanawiam się, czy warto przywozić 4x4 do PL, czy nie bardzo, bo zaraz ktoś położy na tym swoją łapę?
    4x4 tak, ale sportowe, takie są dla wojska bezużyteczne

  7. #18427

    Domyślnie

    Dokładnie. Zatem nie ma sobie co zawracać głowy Do tego dochodzi jeszcze postawa obywatelska. W razie zagrożenia to chyba przywilej a nie kara wesprzeć kraj w staraniach odparcia wroga? Bez szydery to piszę. W razie wojny percepcja się zmienia co widać za naszą wschodnią granicą.

  8. #18428

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    4x4 tak, ale sportowe, takie są dla wojska bezużyteczne
    To znaczy? Mówisz, że np. Caymanem się nie zainteresują?

  9. #18429

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Dokładnie. Zatem nie ma sobie co zawracać głowy Do tego dochodzi jeszcze postawa obywatelska. W razie zagrożenia to chyba przywilej a nie kara wesprzeć kraj w staraniach odparcia wroga? Bez szydery to piszę. W razie wojny percepcja się zmienia co widać za naszą wschodnią granicą.
    To już kwestie bardziej filozoficzne, by nie rzec egzystencjalne - "to be or not to be" i chyba nie na ten wątek.
    Wracając do tematu - chodzi mi o to, że tu i teraz, czyli w czasie P, mój samochód kupiony za ciężko zarobione pieniądze, miałby być faktyczną własnością uzurpatora i do jego dyspozycji. Z czym nie mogę się zgodzić, ponieważ nie dokłada się on do kosztów utrzymania, za to wymagania ma wysokie...

  10. #18430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    (...)
    Wracając do tematu - chodzi mi o to, że tu i teraz, czyli w czasie P, mój samochód kupiony za ciężko zarobione pieniądze, miałby być faktyczną własnością uzurpatora i do jego dyspozycji. Z czym nie mogę się zgodzić, ponieważ nie dokłada się on do kosztów utrzymania, za to wymagania ma wysokie...
    Moze tak sie stac, ale jest to bardzo malo prawdopodobne, czyli zycie
    Co jakis czas ten temat w mediach zreszta wyplywa...

    No albo sprzedaj i przywiez Corvette czy tam Doga Vipera czy innego Mustanga, to juz raczej na pewno sie nie zainteresuja
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1843 z 1843 PierwszyPierwszy ... 8431343174317931833184118421843

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •