Close

Strona 52 z 1847 PierwszyPierwszy ... 2425051525354621021525521052 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 18467
  1. #511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    Ino z formalno-konstrukcyjnego punktu widzenia, DSG to nie automat
    To co to jest? Manualna dwusprzęgłowa skrzynia z funkcją automatu?
    Ostatnio edytowane przez velaskez ; 30-10-2010 o 01:01
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #512
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    To co to jest? Manualna dwusprzęgłowa skrzynia z funkcją automatu?
    W sumie tak.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #513

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    To co to jest? Manualna dwusprzęgłowa skrzynia...
    ...sterowana automatycznie. Niby szczególik, a znaczenie inne

  4. #514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    A nie lepiej mieć kilka samochodów z różnymi rodzajami ogumienia na warunki pogodowe?
    Tak byłoby najwygodniej.. Bez przekładania, kombinowania.
    cholera, dotarło do mnie że teraz też tak mam
    W Subaru mam letnie, w miśku już zimówki

  5. #515
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    hey

    czy ktoś z zmotoryzowanych wybiera się na http://www.tvnturbo.pl/casting ? Pytam z czystej ciekawości :P

  6. #516

    Domyślnie

    Jak bym miał tylko swój samochód to bym się wybrał

  7. #517

    Domyślnie

    Jak co roku znów w okresie wszystkich świętych wzmożona ilość nachlanych kierowców... Masakra...
    Widzę tylko jedno wyjście, szkoda, że nie realne. Chciałeś gnoju zabić kogoś na drodze? No to zabijemy ciebie i kulka w łeb.

  8. #518

    Domyślnie

    A ja miałbym inny pomysł. Złapani na podwójnym gazie do zakładu zamkniętego leczyć z alkoholizmu. Wystarczą 2-3 tygodnie. Teraz oprócz więzień, przepełnione byłyby zakłady psychiatryczne i ośrodki leczenia uzależnień.. Ale myślę, że tylko na początku. Takie rzeczy powinny iść z automatu, bez rozpraw, bez badań itd.. na drugi raz się zastanowi. Psycholodzy też mogliby na tym wyjść dobrze, bo wystarczyłoby zrobić specjalizację w leczeniu uzależnień.. 3 tygodnie w zakładzie psychiatrycznym to męka dla zdrowego psychicznie człowieka.

  9. #519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez offthe Zobacz posta
    A ja miałbym inny pomysł. Złapani na podwójnym gazie do zakładu zamkniętego leczyć z alkoholizmu. Wystarczą 2-3 tygodnie. Teraz oprócz więzień, przepełnione byłyby zakłady psychiatryczne i ośrodki leczenia uzależnień.. Ale myślę, że tylko na początku. Takie rzeczy powinny iść z automatu, bez rozpraw, bez badań itd.. na drugi raz się zastanowi. Psycholodzy też mogliby na tym wyjść dobrze, bo wystarczyłoby zrobić specjalizację w leczeniu uzależnień.. 3 tygodnie w zakładzie psychiatrycznym to męka dla zdrowego psychicznie człowieka.
    Ci co jeżdżą po pijaku niekoniecznie muszą być alkoholikami. Dlaczego mielibyśmy łożyć na takich? Kulka w łeb i wszyscy zadowoleni.

  10. #520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    ...Kulka w łeb i wszyscy zadowoleni.
    Mam nadzieję, że nie wszyscy.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

Strona 52 z 1847 PierwszyPierwszy ... 2425051525354621021525521052 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •