Close

Strona 1239 z 1847 PierwszyPierwszy ... 239739113911891229123712381239124012411249128913391739 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 381 do 12 390 z 18467
  1. #12381

    Domyślnie

    Jak się tym jeździ jest ciąg przy mocnym wyprzedzaniu ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #12382
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Już podstawowa wersja jest absolutną petardą i to z kompletem pasażerów. Natomiast wersja P to jest nieopisany kosmos. Wyprzedzanie? Raczej omijanie. Raz się tylko przejechałem modelem X w wersji P i się zakochałem. To nie jest samochód, to technologiczne dzieło sztuki o lata świetlne wyprzedzające wszystkie eMki i AMG.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #12383

    Domyślnie

    No weź nie ściemniaj silne bemki do lamusa ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #12384

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    No weź nie ściemniaj silne bemki do lamusa ?
    Jechałem tylko podstawową Ską, wykończenie jest trochę biednawe, a auto nie jest może najpiękniejsze - natomiast to, co odjaniepawla to brutalna jatka piłą łańcuchową, do P aż strach było by mi wsiadać. Jak wejdzie nowy Roadster to pewnie pozamiata Veyrony/Chirony, nie wspominając przez litość o popierdółkach M-technik, AMG itp.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 11-02-2018 o 15:47

  5. #12385
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    No weź nie ściemniaj silne bemki do lamusa ?
    Auta elektryczne takie jak Tesla to już nie melexopodobne wynalazki z których ludzie się śmiali. Po zasmakowaniu Tesli moje V8 wydaje się tylko smutną, wolną i beznadziejnie przestarzała kolumbryną której jedyne słuszne miejsce jest w hucie. eMki? To świetne samochody. Wystarczy jednak spojrzeć w niedaleką (na szczęście) przyszłość żeby zrozumieć, że nikomu niepotrzebne.

    Robin, pewnie pamietasz jak wchodziły pierwsze cyfry. Większość osób twierdziła, że to ślepy zaułek i nic filmu nie zastąpi. Identyczna sprawa ma się teraz z elektrykami. Zapach benzyny, podobnie jak wywoływacza, bedziemy znali tylko ze wspomnień.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #12386

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Auta elektryczne takie jak Tesla to już nie melexopodobne wynalazki z których ludzie się śmiali. Po zasmakowaniu Tesli moje V8 wydaje się tylko smutną, wolną i beznadziejnie przestarzała kolumbryną której jedyne słuszne miejsce jest w hucie. eMki? To świetne samochody. Wystarczy jednak spojrzeć w niedaleką (na szczęście) przyszłość żeby zrozumieć, że nikomu niepotrzebne.

    Robin, pewnie pamietasz jak wchodziły pierwsze cyfry. Większość osób twierdziła, że to ślepy zaułek i nic filmu nie zastąpi. Identyczna sprawa ma się teraz z elektrykami. Zapach benzyny, podobnie jak wywoływacza, bedziemy znali tylko ze wspomnień.
    Oj to bardziej skomplikowane. Bo swiatowa gospodarka nie byla oparta na kliszy tak jak jest na ropie...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #12387
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Gdyby zasoby ropy były na kilkaset lat, Muska już by dawno spalono na stosie. Ale ropa się pomału kończy i nawet koncerny paliwowe zaczynają szukać szansy w elektrykach. Nawet w PL. Całkowita zmiana warty to kwestia 20-30 lat.

    Takich gigafabryk akumulatorów jak ta niedługo zacznie przybywać. Bo to są konkretne, gigantyczne pieniądze do zarobienia. Bez wojen na wschodzie, bez poszukiwania złóż, bez ryzyka.

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #12388

    Domyślnie

    Ropa pomału ( a nawet zaraz już) kończy się od hmm 50 lat

    Za te 20-30 lat pewnie z elektrykami wylądujemy, ale jaka będzie ich forma, to jeszcze nikt nie wie. Samochody to mały pikuś. Infrastrukturę do tego trzeba ogarnąć.

  9. #12389

    Domyślnie

    Ropa to nie tylko samochody
    produkcja tworzyw sztucznych to też ropa
    więc faktycznie powoli się będzie kończyć era silników spalinowych
    tylko co znaczy "powoli" czy 10 czy raczej 30 a może 50 lat to już inna bajka
    tak samo jak dostęp do coraz nowych pokładów ropy, których kiedyś nie opłacało się eksploatować
    a teraz sięga się do nich bo lepiej wydobywać nawet z mniejszym zyskiem niż nie wydobywać wcale
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  10. #12390

    Domyślnie

    Ropę unicestwi sposób na szybkie "tankowanie" akumulatorów. W zasadzie już teraz auto do codziennej jazdy miejskiej mogłoby być elektryczne gdyby nie cena.
    LED ZEPPELIN

Strona 1239 z 1847 PierwszyPierwszy ... 239739113911891229123712381239124012411249128913391739 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •