Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie grip do NIKON D80 firmy Meike

    Czy ktoś słyszał o firmie MeiKe i jej zamiennikach? Zamówiłam w sklepie internetowym wprawdzie Alphe Digital, a otrzymałam MeiKe Ltd. Hongkong (mkgrip.com). Teraz nie wiem, czy mam ten grip zwrócić do sklepu, bo wkońcu nie otrzymałam tego co zamawiałam.

  2. #2

    Domyślnie

    To alpha digital by meike - Miałem takie same.
    Nikon FiX - Pomysł na...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez byms Zobacz posta
    Czy ktoś słyszał o firmie MeiKe i jej zamiennikach? Zamówiłam w sklepie internetowym wprawdzie Alphe Digital, a otrzymałam MeiKe Ltd. Hongkong (mkgrip.com). Teraz nie wiem, czy mam ten grip zwrócić do sklepu, bo wkońcu nie otrzymałam tego co zamawiałam.
    skad i za ile jak mozna wiedziec ???
    Nikon D90, S18-200, N50 1.8 + Canon Powershot S3 IS

  4. #4

    Domyślnie

    Parę dni temu również zamówiłem Alphe Digital a dostałem gripa MEIKE. Moim skromnym zdaniem wygląda zupełnie jak Alpha, więc nie będę się spierał o nalepkę z nazwą firmy. Musiałem zastosować ten patent z taśmą izolacyjną żeby trochę go usztywnić, ale poza tym wszystko jest ok. Nie rozładowuje aku (a to chyba jest najważniejsze), nie wiem jak będzie z przełączaniem z jednego aku na drugi, bo jeszcze nie zdążyłem go rozładować (może w ten weekend mi się uda). Na razie jestem zadowolony, komfort pracy zdecydowanie się poprawił, szczególnie z lampą.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacool Zobacz posta
    Parę dni temu również zamówiłem Alphe Digital a dostałem gripa MEIKE. Moim skromnym zdaniem wygląda zupełnie jak Alpha, więc nie będę się spierał o nalepkę z nazwą firmy. Musiałem zastosować ten patent z taśmą izolacyjną żeby trochę go usztywnić, ale poza tym wszystko jest ok. Nie rozładowuje aku (a to chyba jest najważniejsze)
    Kolego jak ja mialem Alphe by Meike na poczatku tez bylo wszystko Ok , ale do pewnego czasu , nie caly miesiac juz byly problemy z rozladowywaniem aku , reklamowalem tegro gripa 3 razy - za czwartym razem oddali mi kase bo juz nie mialem sily , i co zrobilem ? Kupilem oryginal i mam swiety spokoj
    FX

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Kolego jak ja mialem Alphe by Meike na poczatku tez bylo wszystko Ok , ale do pewnego czasu , nie caly miesiac juz byly problemy z rozladowywaniem aku , reklamowalem tegro gripa 3 razy - za czwartym razem oddali mi kase bo juz nie mialem sily , i co zrobilem ? Kupilem oryginal i mam swiety spokoj
    Więcej optymizmu Kolego, a będzie nam się łatwiej żyło. Jak będę miał takie problemy z tym gripem jak Ty to wtedy będę się ewentualnie martwił. Jak na razie jestem zadowolony i mam nadzieję, że tak pozostanie (przynajmniej w tym temacie). Dam znać za parę tygodni czy coś się zmieniło. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Spokojnie , absolutnie nie nastawiam Cie negatywnie do gripu Alpha , ja albo mialem takiego pecha ze 3 gripy rozladowywaly mi aku albo popsrostu cos z tymi gripami jest nie tak zycze z calego serca aby twoj egzemplarz byl sprawny i oby sluzyl jak najdluzej
    FX

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barto28 Zobacz posta
    Spokojnie , absolutnie nie nastawiam Cie negatywnie do gripu Alpha , ja albo mialem takiego pecha ze 3 gripy rozladowywaly mi aku albo popsrostu cos z tymi gripami jest nie tak zycze z calego serca aby twoj egzemplarz byl sprawny i oby sluzyl jak najdluzej
    Zanim zdecydowałem się na zakup przeczytałem chyba większość wątków dotyczących tego gripa, dlatego mój wybór był w pełni świadomy. Również w pełni świadomy jestem konsekwencji tego wyboru. Po prostu uważam, że przy takiej różnicy w cenie warto zaryzykować, tym bardziej, że alpha i oryginał są bardzo podobne w wyglądzie i w użyciu

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacool Zobacz posta
    Zanim zdecydowałem się na zakup przeczytałem chyba większość wątków dotyczących tego gripa, dlatego mój wybór był w pełni świadomy. Również w pełni świadomy jestem konsekwencji tego wyboru. Po prostu uważam, że przy takiej różnicy w cenie warto zaryzykować, tym bardziej, że alpha i oryginał są bardzo podobne w wyglądzie i w użyciu
    No dokladnie tak ale teraz wiem ze wolal bym dolozyc i kupic oryginal uzywane chodza po 300 , 350zł takze tez to jest jakas alternatywa.
    FX

  10. #10

    Domyślnie

    zakupiłam go na fotozakupy.pl za 219 zł

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •