Close

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram zdjęcie nr:

Głosujących
136. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    20 14,71%
  • 2

    11 8,09%
  • 3

    6 4,41%
  • 4

    11 8,09%
  • 5

    3 2,21%
  • 6

    6 4,41%
  • 7

    19 13,97%
  • 8

    9 6,62%
  • 9

    5 3,68%
  • 10

    5 3,68%
  • 11

    1 0,74%
  • 12

    17 12,50%
  • 13

    5 3,68%
  • 14

    6 4,41%
  • 15

    12 8,82%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Zabawa w RAWki no 9

    Z góry przepraszam za opóźnienie ale jestem jeszcze w trakcie sezonu ślubnego więc roboty mam full.
    Głosujemy

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    kurde, które jest moje?
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  3. #3

    Domyślnie

    hehehe spoko powychodziło, głosek poszedł
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  4. #4

    Domyślnie

    A ja nie głosuję, bo w tej edycji stała się rzecz dziwna i bardziej mi się podoba oryginał niż którakolwiek wariacja
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregory_21 Zobacz posta
    A ja nie głosuję, bo w tej edycji stała się rzecz dziwna i bardziej mi się podoba oryginał niż którakolwiek wariacja
    O tym samym pomyślałem jak tylko zobaczyłem co się wydarzyło. A sam też wysłałem hehe

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregory_21 Zobacz posta
    A ja nie głosuję, bo w tej edycji stała się rzecz dziwna i bardziej mi się podoba oryginał niż którakolwiek wariacja
    Ale tu chodzi o wybór najlepszej z wystawionych do konkursu, a nie w ogóle na świcie
    Przecież są tu prace dobre i lepsze Kadrowo i kolorystycznie cała gama, do wyboru, do koloru - głosujcie, przecież ktoś musi wygrać

    Ja też nie jestem pewien, która moja, więc jakbym przypadkiem na swoją zagłosował - wybaczcie
    clusca
    Fufu X

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clusca Zobacz posta
    Ale tu chodzi o wybór najlepszej z wystawionych do konkursu, a nie w ogóle na świcie
    Przecież są tu prace dobre i lepsze Kadrowo i kolorystycznie cała gama, do wyboru, do koloru - głosujcie, przecież ktoś musi wygrać
    Skoro mi się żadna nie podoba to jaki sens jest w głosowaniu na (wg mnie) gniota?
    Podpis niezgodny z zapisami regulaminu.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gregory_21 Zobacz posta
    Skoro mi się żadna nie podoba to jaki sens jest w głosowaniu na (wg mnie) gniota?
    Chodziło mi o to, żeby utrzymać na jako takim poziomie frekwencję głosujących, bo inaczej ta, skądinąd ciekawa zabawa, umrze śmiercią naturalną jak cała reszta działu pojedynkowego.

    Są zatem MZ dwa wyjścia, aby uniknąć takiej sytuacji. Nie zamieszczać zdjęcia przykładowego, z którym będą porównywane zdjęcia konkursowe, albo zgłaszać do konkursu zdjęcia na co najmniej średnim poziomie, bo nie wierzę, żeby na 15 różnych propozycji, żadna nie była ciekawa jedynie z uwagi na jej obróbkę.

    A tak nawiasem mówiąc marzy mi się, aby cały dział nadrzędny jeszcze kiedyś tętnił życiem
    clusca
    Fufu X

  9. #9

    Domyślnie

    myślę że fajnie by było gdyby plik wyjściowy był jakiś bardziej udany bo te które kojarzę to raczej rzeźbienie w...średnim materiale - wiadomo pozwala czasem pokazać ile można wycisnąć z gniota...ale jednak gniot nawet super obrobiony to gniot.

    A naszła mnie ta refleksja bo akurat obrabiam zdjęcia z sesji ładnego sportowego autka - jest to moje pierwsze podejście do tego tematu i widzę ile dziesiąt pomysłów na obróbkę każdego zdjęcia mam co chwila.

    Może warto kolejnego rawa dać ciekawszego?- nie mówię żeby to moto było, ale coś co pokaże kreatywne wizje artystów, a nie ekipy sprzątającej na pogorzelisku

  10. #10

    Domyślnie

    Zgoda tylko tutaj rzeźbimy w jednym rawie bez nakładania warstw. Jak chcesz to możesz podesłać mi RAWa i zrobimy edycję obróbkową. Żaden problem
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •