Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie Nada to się do czegoś?

    Szukam czegoś do błyskania z SB-800... Oświecanie z korpusu zwłaszcza przy kontrastowych scenach już mnie nie zadowala... a na jakieś SOF-Boxy mnie nie stać... Pytanie do specjalistów - nada to się do czegoś? Zmiękczy światełko, czy lepiej nie zawracać sobie głowy? Wiem, że cena idzie w parze z jakością...

    http://allegro.pl/zestaw-reporterski...230193562.html

    Link poglądowo...

  2. #2

    Domyślnie

    Przejrzyj sobie ten watek http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=69088
    na pewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie, plus jeszcze duzo innych informacji

  3. #3

    Domyślnie

    statyw W803 bo ten jest raczej w tej aukcji w plener nie bardzo się nadaje jest lekki a nawet bardzo lekki także lekki podmuch i wszystko się wywali a nawet jak dociążysz to przy mocniejszych podmuchach na max podniesieniu będzie się wyginał w łuk proponuje taki zestaw ale z W806.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CFS FOTOELLITE Zobacz posta
    proponuje taki zestaw ale z W806.
    którego też wypadałoby dociążyć, inaczej wywali się tak samo jak W803. No dobra 3s później
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #5

    Domyślnie

    Mam takie statywy i faktycznie w terenie trzeba je dociążać. Jeśli pytasz o parasolki to oczywiście że się nadają... taka parasolka bardzo fajnie rozprasza światło z sabiny przynajmniej u mnie... Tego uchwytu nie mam ale wydaje się ok...
    Nie wiem czy osobno nie jest taniej... sprawdź...

    Ale specjalistą nie jestem... pozdrawiam
    D80: N 50 f/1.8; S 70-200 f/2.8; T 17-50 f/2.8; T 11-16 f/2.8; S 85 f/1.4; SB600; SB 900; ( i trochę studia)

  6. #6

    Domyślnie

    Uchwyt lampy jest taki sobie - bez bardzo mocnego zakręcenia (przy pomocy np. monety) nie trzyma lampy. A i wtedy warto na wszelki wypadek czymś zabezpieczyć. Część statywowa jest ok, regulacja pochylenia też.

  7. #7
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Bardzo dziękuje za pomoc... Chyba się skuszę...

  8. #8

    Domyślnie

    Uchwyt do trzymania lampy jest metalowy, nie przeszkadza to jak wszystkie styki sabiny są zwarte??
    никон

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucid Zobacz posta
    Uchwyt do trzymania lampy jest metalowy, nie przeszkadza to jak wszystkie styki sabiny są zwarte??
    Nie przeszkadza, nie sa zwarte.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wujot Zobacz posta
    Uchwyt lampy jest taki sobie - bez bardzo mocnego zakręcenia (przy pomocy np. monety) nie trzyma lampy. A i wtedy warto na wszelki wypadek czymś zabezpieczyć. Część statywowa jest ok, regulacja pochylenia też.
    Ten uchwyt do lampy jest fatalny. Kupowałem po jednej sztuce chyba wszystkie tanie, chińskie uchwyty dla porównania i ten jest chyba najgorszy (albo 2 w kolejce).
    Poszukaj sobie na allegro czegoś takiego albo jeśli Ci się nie spieszy to kup bezpośrednio z HK na ebay. Tani, metalowy i lampa z niego nie spada, to chyba mój faworyt w kwestii jakość/cena.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •