Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Działalność :)

    Witam planuję otworzyć działalność bla bla bla..
    I chciałem zobaczyć jakie dostanę od was propozycje co do zakupów, nie potrzebuję lamp studyjnych i wszelkich narzędzi studyjnych będę tylko fotografował imprezy m.in śluby i studniówki i tu moje pytanko co byście polecili, chodzi o :

    Aparat (oczywiscie nikon)
    Obiktywy
    Grip
    Karta Pamięci
    Torba bądź Plecak
    Lampa zewnętrzna
    Komputer (tutaj nie musicie pisać szczegółów, starczy laptop czy stacjonarny)

    Do wydania około 13tyś

    Dziękuję Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 22-09-2010 o 21:42 Powód: orto. ("szczegułów")
    d70 50 1.8 i ja

  2. #2

    Domyślnie

    Po pierwsze pakując się w taki biznes powinieneś wiedzieć co masz kupić, co potrzebujesz itp.
    Po drugie takie wątki już były więc możesz poszukać tam odpowiedzi. Również poczytać możesz jaki sprzęt kupić .
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  3. #3

    Domyślnie

    szukajcie a znajdziecie-było na forum kilka wątków

  4. #4

    Domyślnie

    coś mi się wydaję, że zbyt konkretnej odpowiedzi tutaj nie będzie (o ile w ogóle jakaś na temat się pojawi )
    zobacz na inne tematy z takim pytaniem: jeśli chcesz na tym zarabiać-a widać to po tym w jakim kierunku idziesz to musisz wiedzieć jakie narzędzie jest Ci do tego potrzebne. Co to za mechanik, który nie wie jakiego klucza użyć do odkręcenia takiej czy innej śruby.
    Pozdrawiam i życzę owocnych zakupów, niech chociaż sklepy się cieszą, że sprzęt idzie, pal licho młodych czy maturzystów.


    Edit: kurde, za wolno piszę

  5. #5

    Domyślnie

    no w Planach mam D90 ale nie wiem czy to dobry wybór..
    Nikkor 85mm 1.8
    Tamron 17-50mm f2,8
    SB-900

    Jesli temat jest nie na miejscu to przepraszam
    d70 50 1.8 i ja

  6. #6
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •