Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zestaw bluetooth do auta

    Dobry zestaw głośnomówiący bluetooth do samochodu - ma ktoś jakieś dobre doświadczenia? Coś godnego polecenia?
    nikon

  2. #2

    Domyślnie

    Ja zainstalowałem małżonce Parrot MKi9100. Podłączony na stałe, więc dźwięk przez głośniki samochodu z wyciszaniem radia, nie trzeba ładować, bardzo dobra jakość rozmów, można nawet muzę z telefonu odgrywać, można podłączyć srajpody i inne takie. Ogólnie fajny tylko trochę delikatny. Na początku zamocowałem pilota na kierownicy ale nie przeżył tygodnia. Musiałem kupić nowego i tym razem zamontowałem na desce rozdzielczej. Gorzej z dostępem ale jest w miarę bezpieczny. Jest uniwersalny, więc nie ma problemu, że akurat z danym telefonem nie będzie działał. Jednak jakbym miał drugi raz wybierać to bym wybrał jakiegoś solidniejszego.

    Wcześniej montowałem Parrota CK3100 i był solidniejszy ale mniej bajerów. Jedynie co to spece z MediaMarktu odwalili fuszerkę i źle zamocowali do deski rozdzielczej przez co ciągle odpadał i w końcu ma się kabelek urwał. Tylko to nie wina Parrota tylko speców.
    Ostatnio edytowane przez ropusz ; 21-09-2010 o 19:09

  3. #3

    Domyślnie

    A masz jekieś typy tych solidniejszych?
    nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Dość istotna rzecz to ekran. Jest co prawda głosowe odczytywanie osób z książki telefonicznej ale zanim dojdziesz do danego nazwiska to można osiwieć. Można wybierać głosowo tyle, że nagranie musi zrobić osoba, która go używa czyli ja żonie tego zrobić nie mogłem Wracając do ekranu - w letnim świetle słonecznym na MKi9100 niewiele widać. CK3100 ma monochromatyczny ekran i nie ma problemów w słońcu. Z tych dwóch wybrałbym CK3100. W MKi9100 wybierasz na pilocie a ekran masz osobno. W CK3100 masz ekran razem z przyciskami, więc trzeba do solidnie zamontować i w miejscu, gdzie dobrze to widać i jednocześnie wygodnie ręką obsłużyć. A jak jesteś przywiązany np. do Nokii to ich zestawy też są całkiem niezłe ale nie zawsze działają z telefonami innych producentów.

    Nokia CK-300 wygląda na solidną ale korzysta z ekranu telefonu, więc jak wyciągasz telefon z kieszeni bo np. i tak używasz GPS to ok ale człowiek jest z natury leniwy i nie chce mu się wyciągać telefonu z kieszeni. W takim wypadku szukaj czegoś z ekranem. Nie pamiętam dokładnie ale chyba zestawy Nokii mają własne głośniki, więc gdzieś usrojstwo trzeba zamontować. Dużo wygodniejszy pod tym względem jest Parrot bo podłączasz pod fabryczne głośniki od radia.
    Ostatnio edytowane przez ropusz ; 21-09-2010 o 19:25

  5. #5

    Domyślnie

    dzięki - zapoznam się z produktem.
    Pozdrawiam
    nikon

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •