Close

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 181

Wątek: Złote Tatry!

  1. #1

    Domyślnie Złote Tatry!

    Plener zrealizowany...



    Archiwum:

    Konkrety:


    Wzór identyfikatora uczestnika imprezy

    _________________________________________________

    Śpimy i jemy śniadania tutaj: Zakopane, Pardałówka 23: http://pensjonat-zakopane-dawidek.pl/index.php Bardzo przyjemny pensjonat.




    Koszt osobo-doby ze śniadaniem: 60 złotych (na tych śniadaniach zależy gospodyni - to jasne, myślę że i dla nas to plus)
    Zaklepane mamy:

    - 2 czwórki
    - 11 dwójek

    łącznie: 30 osób (według zapewnień, znajdzie się na tzw. ostatnią chwilę jakaś dodatkowa dwójka).

    Ponieważ muszę wpłacić na biegu zaliczkę w kwocie 3 tys, wpłacamy niezwłocznie pełną kwotę na podane niżej konto. Bardzo mi na tym zależy żeby to stało się szybko, chce uniknąć "pustych rezerwacji". Myślę że 48 godzin wystarczy.

    Atrakcje:
    Generalnie będą dwa zamierzenia główne - wędrówki i wędrówki

    Dzień pierwszy (czwartek):
    zakwaterowanie do godziny maks. 15! (ważne) - godz. 17 - 20:00 wykład Marcina Dąbrowskiego - obróbka zdjęć w zakresie fotografii plenerowej/widokowej - w tym HDR. Dla chętnych, bo poproszę o składkę w wysokości 10/15 złotych od osoby (pokrycie kosztów Marcina). Zapewniam że zdjęcia robione na plenerze będą dzięki temu jeszcze lepsze. Ok 20:00 niespodzianka jednego z naszych kolegów (mam nadzieję że się uda) - nie zapeszam. Jak nie to upijemy się ze smutku grzańcem

    Dzień drugi (piątek):
    Grupa A (zaawansowana) Schronisko "Murowaniec" przez "Wielki Kopieniec" - Czarny staw. Powrót przez "Wielką Królową Kopę". Może wystąpić zachmurzenie, więc odpowiednia odzież wymagana!
    Grupa B (niezaawansowani) Schronisko Murowaniec przez "Dolinę Suchej Wody". Powrót tą samą drogą ale skrótem przez "Kotlinowy Wierch" - Jaszczurówka.
    Wieczór, zarezerwowana Bąkowa Zochylina Wyżnia - gra dla nas kapela, pijemy grzańca

    Dzień trzeci (sobota) - Kasprowy Wierch. Dla niezdecydowanych na wjazd: "Wąwóz Kraków" - Kościeliska (piękne miejsce, polecam). Zachmurzenie z przejaśnieniami. Odpowiednia odzież.

    Dzień czwarty (niedziela) - wykwaterowanie i przejazd do Czorsztyna. Zwiedzanie zamku i okolic tamy, obiad pożegnalny

    Zabieram projektor - będziemy raczyć się fotografią jak się da...
    Uwaga. Nie rezerwuję biletów na Kasprowy Wierch, być może przyjdzie nam na to ochota. rezerwacja (plus 10zł) w tym okresie jest zbędna, bilety sprzedawane są na bieżąco. Kolej kursuje w dniach w których będziemy, do godziny 16 (gwarantowany zjazd maks do18-ej). Warto pamiętać, kiedyś spóźnialiśmy się 10 minut. Powrót w ciemności to nic przyjemnego

    Termin: 14-17 października (czwartek - niedziela). Byliśmy zimą wiele razy, późna jesień jest równie piękna). Na zimę przyjdzie czas.

    Ilość uczestników: 30 osób
    2-ki:

    - admin/gocha/zapłacone
    - Adam/Joanna/zapłacone
    - Grzesio i Jagienka/zapłacone
    - Robert_P /zapłacone
    - kojot3.0 + 1 /zapłacone
    - Kakersik + 1 / zapłacone
    - Piotr Gorus/zapłacone - wolf_13 /zapłacone
    - idzikomD300 + Jola/zapłacone
    - Mishieck +1 / zapłacone
    - Waldek i Ania / zapłacone
    - Adam i Marlena / zapłacone
    - marek2004/zapłacone deputamadre / zapłacone jendrusz / zapłacone Sendikelm / zapłacone

    Na czerwono zaksięgowane wpłaty.

  2. #2

    Domyślnie

    Grzesiek i Jagienka

  3. #3

    Domyślnie

    Krótko +1
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  4. #4

    Domyślnie

    Jestem na 100%, być może +1

  5. #5

    Domyślnie

    No i oczywiście WSTĘPNIE proszę o dopisanie i mnie. Oczywiście plus 1.
    Ostatnio edytowane przez kakersik ; 14-09-2010 o 15:11
    Pozdrawiam, Karol.

  6. #6

    Domyślnie

    Wstępnie się piszę niestety sam

  7. #7

    Domyślnie

    Świetny pomysł, jeszcze za wcześnie, żebym mógł się wpisać (kwestia tylko i wyłącznie gotówkowa) Ale zrobię co się da, by się załapać w tej magicznej 30'stce

  8. #8

    Domyślnie

    To ja też bym chciał
    termin mi pasuje, góry lubię,
    relacje z Łodzi przeczytałem - same zachwyty,
    jednoosobowo
    Ostatnio edytowane przez jendrusz ; 14-09-2010 o 17:17

  9. #9

    Domyślnie

    Projekt super więc wstępnie piszę się wraz z narzeczonką:P (zakadając, że grafik jej dopisze)
    D90+D60+SB900+N35/1,8+N50/1,8+N18-105/3,5-5,6

  10. #10

    Domyślnie

    Narzeczonka już poinformowana o wyprawie więc możesz Piotrze wpisać mnie +1
    D90+D60+SB900+N35/1,8+N50/1,8+N18-105/3,5-5,6

Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •